Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_vote_lcapdj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_voting_bardj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_vote_lcapdj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_voting_bardj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA

Anonymous
    Misafir
    Misafir

dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA Empty dj Akman,Mc Serkan,Crazy Osie DÖNME BANA

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 04, 2008 4:19 pm

dj Akman , Mc Serkan , Crazy Ossie

Dinle sana sesleniyorum
    Bana bir daha dönmeni istemiyorum
    Senin kitabını ben çoktan kapattım
    En büyük hatayı seni sevmekle yapmışım
    İyi ki kalbime değil kitaba yazmışım
    Senin gideceğini ben çoktan anlamıştım

Gerçek seven insan yaparmı bunu
    Söylesene bana bana karşı olan hislerini açıklamazmı?
    Arayıp hal,hatır sormazmı?
    İnsan sevdiğine sevdiğini hatırlatmazmı?
    Bana karşı sen yapmadın bunları

Ne zaman gelipte bana sarıldın
    Seviyorum diyerek bağırıma yaslandın?
    Hiçbir zaman yoksa ben mi hatırlamadım
    Hatırlayamam!
    Çünkü sen benim yanımda hiç olmadın
    Her arayışımda gelemiyorum diyerek beni kandırdın
    Ama seni sokaklarda görünce gerçekleri anladım
    Sen bana karşı layık biri olamadın

Sensiz hayatın ne kadar zor oldugunu bilirmisin(x2)
    Bilseydin yanımdan gitmezdin
    Akan gözyaşlarımı sana haram ettim (x2)

Kimseye kimseye kimseye vermediğim mutlulukları hep sana verdim (x2)
    Zor günümde bile senin yanına geldim (x2)
    Senden ufacık bir sevgi istedim
    Çok istediysem,çok istediysem söyle bileyim,söyle bileyim

Duydum ki bana dönmek istiyormussun
    Dönemem sana artık seni sevemiyorum
    Hataları sen bana ta baştan yapmıştın
    O zaman aklın nerelerde kalmıştı
    Ama ben senin yolunu kapatmamıştım
    Bana döneceğini çok iyi anlamıştım

Bu hayatta benim kadar seveni bulamazdın
    Ama sana karşı olan sevgimi ben çoktan kapattım
    Senin yerine kimseyi koyamadım
    Senin kadar "şerefsiz" ben olamadım
    Sana tek sözüm Allahından bulasın,allahından bulasın,allahından bulasın,allahından bulasın

Sakın seni seviyorum deme
    Lanet olsun senin gibilerine
    Seni sevmekmi bana uzak olan bir kelime
    Bundan sonra koydum seni kapının önüne
    Dönmemek üzere
    Sakın bir daha görüşelim deme
    Lanet olsun senin gibilerine
    Seni sevmekmi bana uzak olan bir kelime
    Bundan sonra koydum seni kapının önüne
    Dönmemek üzere
    Sakın bir daha görüneyim deme benim gözüme benim göz benim benim benim gözüme...

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:14 am