Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Dj Kral - Ayrılık Korkusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Dj Kral - Ayrılık Korkusu I_vote_lcapDj Kral - Ayrılık Korkusu I_voting_barDj Kral - Ayrılık Korkusu I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Dj Kral - Ayrılık Korkusu I_vote_lcapDj Kral - Ayrılık Korkusu I_voting_barDj Kral - Ayrılık Korkusu I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Dj Kral - Ayrılık Korkusu

Anonymous
    Misafir
    Misafir

Dj Kral - Ayrılık Korkusu Empty Dj Kral - Ayrılık Korkusu

Mesaj tarafından Misafir Perş. Eyl. 04, 2008 4:43 pm

neyleyim ben ölumu son nefesimde sen olmadiktan sonra (2x)

bir aci vardi yuregimde edinmedi senelerce hasretim buyudu gittikce icimde yaniyor kalbim hala sevginle ölum bir nefes misali dolasiyor bedenimde tekrar canlandi hayatim gözlerimin önunde simdi herseyden fazla muhtacim senin sevgine bir bak geriye senin icin yalan olan herseye seni seven kalbim varya senin ellerinde gecenin ayazi donduruyor beni ayrilik korkusu sardi bedenimi görebilecekmiyim son defa seni o kadar kolaysa gelde sen unut beni her gece bekleyemem senin gelmeni gönulden sevdim inanki ben seni iyi dinle beni sevdigim sözlerime dikkat et biz mutlu olmustuk birbirimizi sevmistik söylesene ayrilmamiz neyi degistirecek

alev alev buyudu senin acini dindirebilecek tek ilacim sensin gelmeyecegini bile bile bekledim gururumu yuregime gizledim senden baskasini inan ben sevmedim (2x)

hergun sensizlige ben haykirdim hep ama sana kavusmak icin ben yalvardim hayatta seni dusunmekten bikmadim senin icin ölmeyi göze aldim gözyaslarim senin icin akti sunu bilki hic bir guc seni benden alamaz kalbimdeki yaram sen olmasan hic kapanmaz bu bedenim sensiz asla yasayamaz ne olur cabuk gel sensiz cok yanlizim buralarda

simdi beni iyi dinle bebegim baskalarinin olacagina gel benim bitanem ol gel benim herseyim ol biliyorum cok sucluyum affet beni ne olur gel son defa cansiz bedenime bu eriyen yuregimde atan kalbim olll

alev alev buyudu senin acini dindirbilecek tek ilacim sensin

bir aci vardi yuregimde edinmedi senelerce hasretim buyudu gittikce icimde yaniyor kalbim hala sevginle ölum bir nefes misali dolasiyor bedenimde tekrar canlandi hayatim gözlerimin önunde simdi herseyden fazla muhtacim senin sevgine bir bak geriye senin icin yalan olan herseye seni seven kalbim varya senin ellerimde gecenin ayazi donduruyor beni ayrilik korkusu sardi bedenimi görebilecekmiyim son defa seni o kadar kolaysa gelde sen unut beni her gece bekleyemem senin gelmeni

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 12:42 am