Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Mantıklı mı Yasal mı? EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Mantıklı mı Yasal mı? EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Mantıklı mı Yasal mı? EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Mantıklı mı Yasal mı? EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Mantıklı mı Yasal mı? EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Mantıklı mı Yasal mı? EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Mantıklı mı Yasal mı? EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Mantıklı mı Yasal mı? I_vote_lcapMantıklı mı Yasal mı? I_voting_barMantıklı mı Yasal mı? I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Mantıklı mı Yasal mı? I_vote_lcapMantıklı mı Yasal mı? I_voting_barMantıklı mı Yasal mı? I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Mantıklı mı Yasal mı?

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Mantıklı mı Yasal mı? Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Mantıklı mı Yasal mı? Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Mantıklı mı Yasal mı? 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Mantıklı mı Yasal mı? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mantıklı mı Yasal mı? Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Mantıklı mı Yasal mı? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mantıklı mı Yasal mı? Right_bar_bleue

Aktiflik :

Mantıklı mı Yasal mı? Empty Mantıklı mı Yasal mı?

Mesaj tarafından coll Ptsi Eyl. 29, 2008 9:24 pm

Bir öğrenci, lojistik ve organizasyon dersinin yazılı sınavından kalıyor.
    Öğrenci: Siz beni cezalandırıyorsunuz. Bunu hiç anlıyor musunuz?
    Profesör: Evet tabi ki.Yoksa nasıl profesör olabilirdim?
    Öğrenci: İyi o zaman. Size birşey sormak istiyorum. Eğer doğru cevabı verirseniz, ben kötü notumu alıyorum ve gidiyorum. Fakat bununla beraber eğer cevabı bilemezseniz bana iyi not vereceksiniz.
    Prof: Anlaşıldı tamam. Sor bakalım.
    Öğrenci:Yasal olupta mantıklı olmayan nedir? Mantıklı olupta ama yasal olmayan nedir? Ve de ne mantıklı ne de yasal olmayan nedir?
    Profesör iyice bir düşündükten sonra hiç bir cevap veremiyor. Ve o öğrenciye iyi not vererek onu geçiriyor. Daha sonra profesör en iyi öğrencisini çağırıyor ve ayni soruları ona soruyor. Öğrenci hemen cevap veriyor:
    "Siz 63 yaşındasınız ve 35 yaşındaki bir bayanla evlisiniz. Bu yasal ama bununla beraber mantıklı değil. Karınızın 25 yaşında bir dostu var, bu gerçi mantıklı ama yasal değil. Siz, karınızın dostuna iyi bir not veriyor ve onu geçiriyorsunuz oysa ki o sınıfta kalmıştı. Bu ise ne mantıklı ne de yasal."

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 11:43 am