Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
FenerBahçe Mesajları EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
FenerBahçe Mesajları EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
FenerBahçe Mesajları EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
FenerBahçe Mesajları EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
FenerBahçe Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
FenerBahçe Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
FenerBahçe Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
FenerBahçe Mesajları I_vote_lcapFenerBahçe Mesajları I_voting_barFenerBahçe Mesajları I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
FenerBahçe Mesajları I_vote_lcapFenerBahçe Mesajları I_voting_barFenerBahçe Mesajları I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

FenerBahçe Mesajları

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : FenerBahçe Mesajları Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : FenerBahçe Mesajları Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : FenerBahçe Mesajları 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    FenerBahçe Mesajları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100FenerBahçe Mesajları Right_bar_bleue

Güçlülük :
    FenerBahçe Mesajları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100FenerBahçe Mesajları Right_bar_bleue

Aktiflik :

FenerBahçe Mesajları Empty FenerBahçe Mesajları

Mesaj tarafından coll Perş. Ekim 02, 2008 8:47 am

SARI LACİVERT RENGİMİZ BİZİM!, GURUR VERİR TARİHİN FENERBAHÇEM ATAMIZIN SÖZÜNDEN BELLİ DEĞİL MI, EN BÜYÜK SENSİN FENERBAHÇE!!!

CANLAR,YILMAZLAR,LEFTERLER GELDI, CEMIL, ZIYA, SELÇUK, ALPARSLAN, OSMAN OĞUZ, AYKUT, RIDVAN, ENGIN VE NICELERI! BITMEZ FENER EFSANELERI!!!(

CIHATLAR,LEFTERLER,CANLAR,FIKRETLER HALA SEVILEN BIRER ABIDEDIRLER! HIÇ BIR KULÜPTE OLMAYAN BU DOSTLUK, YILLAR YILI HEP ŞAMPİYON OLDUK!

KALPLERI FETHEDEN RENKLER,YAŞA FENERBAHÇE! TÜRK'ÜN KALBI SENLE ATAR,YAŞA FEENRBAHÇE! MAZINDE BIR TARIH YATAR,YAŞA FENERBAHÇE! NE MUTLU SENI SEVENE,YAŞA FENERBAHÇE!

MAÇ YAPARKEN SAHADA SARI KANARYALAR, RAKIP TAKIMA KRAMPON TOPLATIRLAR! SIKI DUR KARŞI DEFANS! FENER GELIYOR, ŞUT VE GOOOL AĞLARI DELIYOR!

HAYDI BASTIR ŞANLI FENER SENIN SEVGIN ÖMRE BEDEL NE KUPALAR NE ÖDÜLLER NE DE CIMBOMLU GECELER BU DUNYADA TEK ISTEĞIM VAR MUTLU OL YETER. BIR SEVGI BU ANLATILMAZ ANLATSANDA ANLAŞILMAZ FENERLI OLMAYAN BILMEZ BUNU HIÇBIR KITAP YAZMAZ BU DÜNYADA BIR BÜYÜK VAR KABUL EDILMEZ!

BANA ?KARTALI VEYA CIMBOMU TUT CENNETE GIRECEKSIN? DESELER, BEN ?BIR FENERBAHÇELI OLARAK CEHENNEME GIRMEYE RAZIYIM? DERIM..!

BU SENE SON OLMALI,ARKASI OLMAMALI SÖYLETME ARTIK FENER ACI HASRET ŞARKSINI

BIR FENERBAHCELI DÜNYAYA BEDELDIR, O DA ATAMIZDIR!!!!!

BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELİYİM!!

ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ

CİMBOM SANA KADIKÖY EXTRA LARGE

AVRUPA AVRUPA DUY SESIMIZI IŞTE BU FENER'IN AYAK SESLERI !!!

1907 DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI-BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!! CATLAYIN CIMBOMLULAR BU YIL FENER SAMPIYOOOOOONNNNNNNNN!

SENSIZ HAYAT BIR ISKENCE DILIMDESIN. GUNDUZ GECE SATIR SATIR, HECE HECE SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-CE

HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HICBIR SEYI OLMAYAN BEN, HAYATTA FENERBAHCEDEN BASKA HERSEYI OLANA ACIRIM

FENERBAHCE SEN COK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA. HIC BIRSEYE DEGISILMEZ SENIN SEVGIN BU DUNYADA. LALALALAYLAYLAY...

YAGMURLARDA, CAMURLARDA, ISTANBUL 'DA, DEPLASMANDA. SENIN ICIN CEKTIK CEFA, HAKKIMIZ BU MU KANARYA ?

NE SINEMA, NE TIYATRO, NE DE ISTANBUL'DA BIR GECE. EN BUYUK EGLENCE FENERBAHCE.

BU SENE SON OLMALI, ARKASI OLMAMALI. SOYLETME ARTIK FENER ACI HASRET SARKSINI..

HER INSAN FENERLI DOGAR AMA SONRA YOLDAN CIKABILIR..

FENERBAHCE FORMASI TUTKULU BIR ASIK GIBIDIR. SEVDIGINI BIRAKMAZ, SEVMEDIGININ DE YUZUNE BAKMAZ.

KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GONULDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ

1907 MARSI 1907'DE DOGDU ASKIMIZ, SARI-LACIVERT RENKLERI OLDU SARKIMIZ, SPORUN HER DALINDA BIZIM SANIMIZ, HIC BITMEDI BITMEYECEK BIZIM ASKIMIZ!!

SARI LACIVERT RENGIMIZ BIZIM!, GURUR VERIR TARIHIN FENERBAHCEM ATAMIZ'IN SOZUNDEN BELLI DEGIL MI, EN BUYUK SENSIN FENERBAHCEM!

KALPLERI FETHEDEN RENKLER,YASA FENERBAHCE! TURK'UN KALBI SENLE ATAR,YASA FEENRBAHCE! MAZINDE BIR TARIH YATAR,YASA FENERBAHCE! NE MUTLU SENI SEVENE,YASA FENERBAHCE!

BUYUKLUK GECMISTE GIZLIDIR BUYUK TAKIM MAZISINDEN BELLIDIR...

GÜLERSEM SEVİNCİM, AĞLARSAM GÖZYAŞIM, ÖLÜRSEM TOPRAĞIM OL FENERBAHÇEM..

İTINA ILE ASLAN TERBIYE EDILIR..BASVURU: HERHANGİ BİR FENERBAHÇELİ.....

BIR FENERLI, 10 BEŞIKTAŞLI , 20 TRABZONLU VE BÜTÜN CIMBOMLULARA BEDELDIR.

SENIN SEVGINLE GELDIK BU DÜNYAYA KONUŞMAYI ÖĞRENDIK ILK SÖZÜMÜZ KANARYA

NE OKULU BITIRMEK, NE BIR GENÇ KIZI SEVMEK, EN BÜYÜK DILEĞIMIZ SENI ŞAMPIYON GÖRMEK..

BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM. TEK OLDUĞUM SÜRECE ZAFER BENIM. ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELIYIM.

FENERBAHÇE FORMASI TUTKULU BİR AŞIK GIBIDIR...SEVDIĞINI BIRAKMAZ, SEVMEDIĞININ DE YÜZÜNE BAKMAZ...

SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK,YILLARDIR BIZ SENIN ESIRIN OLDUK,YAGMURLARDA ÇAMURLARDA SENINLE OLDUK,FENERBAHÇEM SEN BIZIM HER SEYIMIZSIN!

KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GÖNÜLDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ.

SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK YILLARIN BEN SENIN ESIRIN OLDUK. YAĞMURLARDA ÇAMURLARDA YANINDA OLDUKKK. FENERBAHÇE SEN BIZIM HER ŞEYIMIZSIN. EĞLENELIM ARKADAŞLAR FENER GELIYOR KADIKÖYDE BU GECE BAYRAM OLUYOR. ŞAMPIYONLUK BIZIMDIR ALEM BILIYOR.KALDIRIN BAYRAKLARI EFSANE DÖNÜYOR.

ŞAMPIYON FENERBAHÇEM NE ISTERSEN ISTE BENDEN İSTERSEN DONATALIM DÖRT BIR YANI BAYRAKLARLA İSTERSEN ÇINLATALIM DÖRT BIR YANI ŞARKILARLA İSTERSEN EĞLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA

SARI LACIVERT RENGIN, VAZGEÇILMEZ YEMINIM,SANA CANIM FEDA FENERBAHÇEM.YAĞMUR, ÇAMUR DEMEM, HER MAÇINA GELIRIM,YOLLARINA DÜŞERIM FENERBAHÇEM.KRALINIZ EZE EZE, IŞTE GETIRDIN DIZE,EN BÜYÜK FENERBAHÇE, NE GEREK VAR BAŞKA SÖZE.

SARI LACIVERT RENGIMIZ, FENERBAHÇE HER ŞEYIMIZ! HIÇ BIR ŞEYE DEGISMEYIZ! ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ!!!

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 5:11 pm