Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
bir annenin fedakarlığı EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
bir annenin fedakarlığı EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
bir annenin fedakarlığı EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
bir annenin fedakarlığı EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
bir annenin fedakarlığı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
bir annenin fedakarlığı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
bir annenin fedakarlığı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
bir annenin fedakarlığı I_vote_lcapbir annenin fedakarlığı I_voting_barbir annenin fedakarlığı I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
bir annenin fedakarlığı I_vote_lcapbir annenin fedakarlığı I_voting_barbir annenin fedakarlığı I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

bir annenin fedakarlığı

ratKo_pşaşe
    ratKo_pşaşe
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın
    Ruh Halim : bir annenin fedakarlığı Akyn10
    <hr>Tuttuğu Takım : bir annenin fedakarlığı Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 40
    <hr>Madalyaları : bir annenin fedakarlığı B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    bir annenin fedakarlığı Left_bar_bleue75 / 10075 / 100bir annenin fedakarlığı Right_bar_bleue

Güçlülük :
    bir annenin fedakarlığı Left_bar_bleue50 / 10050 / 100bir annenin fedakarlığı Right_bar_bleue

Aktiflik :
    bir annenin fedakarlığı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100bir annenin fedakarlığı Right_bar_bleue

bir annenin fedakarlığı Empty bir annenin fedakarlığı

Mesaj tarafından ratKo_pşaşe Ptsi Kas. 03, 2008 12:10 am

Annemin yalnızca bir gözü vardı Ondan nefret ederdim Çünkü bu durum beni utandırıyordu…

Ailemizi geçindirmek için okulda aşçılık yapardı İlkokulda iken bir gün annem bana "merhaba" demeye sınıfa gelmişti Yerin dibine girmiştim… Bunu bana nasıl yapabilirdi? Çok öfkelenmiştim Ona nefretle baktım ve oradan kaçtım

Ertesi gün sınıfta bir arkadaşım yaklaştı ve:"Eeee, senin annenin yalnızca bir gözü var!" dedi Yerin dibine girmek istiyordum, bir de annemin ortadan kaybolmasını… Bu yüzden o gün annemle karşılaşınca: "Beni gülünç duruma düşüreceğine ölsen daha iyi!!!" dedim Annem karşılık vermedi

Dediklerim hakkında bir saniye bile durup düşünmedim, Çünkü çok kızmıştım Onun duyguları beni hiç ilgilendirmiyordu Onu evde görmek istemiyordum

Çok çalıştım, başarılı bir öğrenci oldum ve Singapur'da okumaya gittim Okulumu bitirince de güzel bir işe girdim Daha sonra evlendim… Durumum çok iyiydi, iyi kazanıyordum Hemen kendime bir ev aldım… Yıllar geçti, çocuklarım oldu… Hayatımdan memnundum

Birgün annem beni ziyaret için çıktı geldi Kaç yıldır beni görmemiş, hasretimi çekmiş, beni görmek istemişti Kapıya gelince çocuklarım önce ondan korktular sonra da ona güldüler… Çocuklarımı daha önce hiç görmediği için, onları tanıyamamıştı Bu durum beni oldukça rahatsız etti

Ona: "Evime gelip çocuklarımı nasıl korkutabilirsin! Hemen defol git buradan" diye bağırdım Annem sessizce: "Kusura bakmayın, yanlış adrese geldim galiba…" dedi ve gözden kayboldu Uzun sure ne ben onu aradım ne de ondan bir haber aldım

Birgün mezunlar toplantısı için okuldan bir mektup aldım İçten içe o toplantıya katılmak istiyor ama annemin yanına gitmek de istemiyordum Karıma: "İş seyehatine gidiyorum" diye bahane uydurdum ve o toplantıya gittim…

Toplantıdan sonra eski yaşadığım yeri, o evi görmek geldi içime Sırf meraktan o eski eve gittim

Komşular annemin öldüğünü söylediler Hiç üzülmemiştim…

Bana verilsin diye annemin bıraktığı bir mektubu verdiler

"Sevgili oğlum, her zaman seni düşünüyorum…Singapur'a gelip çocuklarını korkuttuğum için üzgünüm… Mezunlar gününe geleceğini duymuş ve çok sevinmiştim Ama seni görmek için yataktan kalkabilir miyim bilemiyorum… Sen büyürken sürekli bir utanç kaynağı oluduğum için çok üzgünüm

Biliyor musun… Sen çok küçükken bir kaza geçirmiştin ve gözünü kaybetmiştin…

Anne olarak senin tek gözle büyümene dayanamazdım…

Bu yüzden sana kendi gözümü verdim…

O gözle benim yerime görüyor, diye seninle o kadar gurur duyuyordum ki…

Bütün sevgimle…

Annen…

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 1:38 pm