Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Efkar Perdesi EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Efkar Perdesi EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Efkar Perdesi EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Efkar Perdesi EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Efkar Perdesi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Efkar Perdesi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Efkar Perdesi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Efkar Perdesi I_vote_lcapCeza - Efkar Perdesi I_voting_barCeza - Efkar Perdesi I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Efkar Perdesi I_vote_lcapCeza - Efkar Perdesi I_voting_barCeza - Efkar Perdesi I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Efkar Perdesi

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Efkar Perdesi Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Efkar Perdesi Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Efkar Perdesi 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Efkar Perdesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Efkar Perdesi Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Efkar Perdesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Efkar Perdesi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Efkar Perdesi Empty Ceza - Efkar Perdesi

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:10 pm

diskografiyle insanlık mı ölçülürmüş, ne metreler yeter bu ritmime ne de metronomlar, sabrımda taştı kimi zaman fakat alıştım,
    bazen tek dolaştım çoğu zaman bir it dalaştı sokakta okulda, her karemde yanmış ağzım, şimdi bir kalemde sildim attım,
    her gün iki kitap var okuduğum, birisi sağ öteki sol gözüm, bir kürsüm yok ulaştım herkese özetlerimle geldim,
    yaşama sade gözlerimle bakmadım ve kimse bilmez bir çok sır var hırsızlardan sakladığım ve çok sıkıldılar konuşmadım,
    beynimde oynar her bir film unutmadım aklımda, eğer kafaya takarsam yavaşlatır, aynalar kırıldı aynalara inanmadım aynalar kandırdı her zaman ben hiç kırılmadım, zamansız öttü bir kesim, zararlılarla değil işim, sıkıldım yazdı sağ elim, beynimde gizli mağbedim.

nakarat

boşluğa bakarken buldum birçok kez kendimi, volta attım amaçsızca baktım kol kırıldı yen içinde kaldı,
    keşke dedim kendi kendime şu arabanın, birde geri vitesi olsaydı boş hayal bu, geçmişi sadece dikiz aynasından görebilirsin,
    eski dükkanında kalmış mazi sende yoluna bak, bir espirisi de kalmamış hayatın boş ver,
    hatasıza yakın kusursuz olmak için çalış seçim senin, döndükçe dünya beklemek zarar, kazanmak için uyan,
    başarmak için inan, yenilmek ise kader eğilme boş ver, önüne bak en büyük güç sende, her bir çöküş unutulur kayıtsız şartsız,
    hayat yolu fay hatlarıyla doludur herkesin, bilekle gücünü gösterene beyinle gücünü göstermektir doğru,
    gene de bir dilek tut boş ver yıldız kaymasın parlarsan anlarlar eğer güneş misin ay mısın

nakarat

olmak yada olmamak mı yoksa olamamak mı, yazan kalem mi, el mi yoksa ben mi, herkes haklıdır kendince herkes haksız,
    işitme görme boş ver, sesin yükselsin her zaman içinde gerçekler, yararın olsun herkese yük olma kimseye,
    cezalar falakadan acı, sorun büyük yada küçüktür, dertler asla bitmez, gene de sen sarıl hayata boş ver, ser ver ama sakın ola sır verme, her şeye rağmen yaşıyoruz birbirimize rağmen, bir can hakkımız var akla gelmez, üzmeyin, kırmayın, yakmayın,
    şeytan he rbir yönden akıl çeler siz uymayın sakın, kural bu saygı gösterin, sularda iyilik gizlenir, insanca yaşamak ister her bir insan,
    ama amaçsız olmamak gerek, yararlı olmak şart kötüyü tart iyiyle çarp ve öğren, başaramazsın inanmazsan gerçekten sen...

nakarat
    bak açıldı perde gene başım efkar, dağıldım bir zaman fakat birleştim tekrar,
    yürekli ol düşün be kardeş ben inandım, sende inan, sende sabret, sende de bu güç var..

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 8:09 pm