Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Atatürk Vecizeleri EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Atatürk Vecizeleri EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Atatürk Vecizeleri EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Atatürk Vecizeleri EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Atatürk Vecizeleri EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Atatürk Vecizeleri EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Atatürk Vecizeleri EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Atatürk Vecizeleri I_vote_lcapAtatürk Vecizeleri I_voting_barAtatürk Vecizeleri I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Atatürk Vecizeleri I_vote_lcapAtatürk Vecizeleri I_voting_barAtatürk Vecizeleri I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

****** Vecizeleri

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Atatürk Vecizeleri Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Atatürk Vecizeleri Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Atatürk Vecizeleri 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Atatürk Vecizeleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Atatürk Vecizeleri Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Atatürk Vecizeleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Atatürk Vecizeleri Right_bar_bleue

Aktiflik :

Atatürk Vecizeleri Empty ****** Vecizeleri

Mesaj tarafından coll Ptsi Eyl. 01, 2008 4:56 pm

ATATÜRK VECİZELERİ

#

Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir.

#
    Cumhuriyeti,ve onun gereklerini yüksek sesle anlatınız.Bunu yüreklere yerleştirmek için elverişli olan hiçbir durumu kaçırmayınız.

#
    Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.1923

#
    Ben,Türk ufuklarından bir gün mutlaka bir güneş doğacağına, bunun hararet ve kuvvetinin bizi ısıtacağına, bundan bize bir güç çıkacağına o kadar emindim ki, bunu âdeta gözlerimle görüyordum. 1937

#
    Cumhuriyet ahlak üstünlüğüne dayanan bir ülküdür;Cumhuriyet erdemdir.

#
    Millî egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, yok olur. Milletlerin esareti üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmağa mahkûmdurlar. 1929

#
    Milletimiz din ve dil gibi kuvvetli iki fazilete maliktir. Bu faziletleri hiçbir kuvvet, milletimizin kalb ve vicdanından çekip alamamıştır ve alamaz.1923

#
    Bizce: Türkiye Cumhuriyet anlamınca kadın, bütün Türk tarihinde olduğu gibi bugün de en muhterem mevkide, her şeyin üstünde yüksek ve şerefli bir mevcudiyettir. Memleket dayanışma isteyen bir birliğe muhtaçtır. Alelâde politikacılıkla milleti parçalamak, hıyanettir.1925

#
    Yeni nesil, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır. 1924

#
    Türk milleti kahramanlıkta olduğu kadar, istidat ve liyakatte de bütün milletlerden üstündür. Bu eser, Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlık fikrinin ölmez âbidesidir. Bu eseri meydana getiren bir milletin evlâdı, bir ordunun Başkumandanı olduğumdan daima mesut ve bahtiyarım. 1927

#
    Hiçbir sözümde milletime karşı geri alma durumunda kalmadım. Onları söylerken bir hayal peşinde koşan gibi, hayal şakıyan bir şair gibi değil, onları söylemekliğim bu milletteki kabiliyet unsurlarını bilmekliğimden idi.1923

#
    Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez.1919

#
    Türk milletinin istidadı ve katî kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan, ilerlemektedir.

#
    Türk köylüsünü 'Efendi' yerine getirmedikçe memleket ve millet yükselemez İnsaf ve merhamet dilenmekle millet işleri, devlet işleri görülemez; millet ve devlet şeref ve bağımsızlığı temin edilemez.1927

#
    Mesuliyet yükü herşeyden, ölümden de ağırdır.1915

#
    Dünya üzerinde yaşamış ve yaşayan milletler arasında demokrat doğan yegâne millet Türklerdir. 1937

#
    Türk, esaret kabul etmeyen bir millettir. Türk milleti esir olmamıştır. Ben gerektiği zaman en büyük hediyem olmak üzere Türk milletine canımı vereceğim.1937

#
    Dolayısıyla ya istiklâl, ya ölüm! 1920.
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Atatürk Vecizeleri Empty Geri: ****** Vecizeleri

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 02, 2008 11:16 pm

paylasim icin saoll
    coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Atatürk Vecizeleri Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Atatürk Vecizeleri Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Atatürk Vecizeleri 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Atatürk Vecizeleri Empty Geri: ****** Vecizeleri

Mesaj tarafından coll Çarş. Eyl. 03, 2008 2:08 am

ulu önder atamız için önemli değil :)

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 8:17 pm