Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Yüreğimin Devrimi EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Yüreğimin Devrimi EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Yüreğimin Devrimi EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Yüreğimin Devrimi EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Yüreğimin Devrimi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Yüreğimin Devrimi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Yüreğimin Devrimi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Yüreğimin Devrimi I_vote_lcapYüreğimin Devrimi I_voting_barYüreğimin Devrimi I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Yüreğimin Devrimi I_vote_lcapYüreğimin Devrimi I_voting_barYüreğimin Devrimi I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Yüreğimin Devrimi

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Yüreğimin Devrimi Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Yüreğimin Devrimi Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Yüreğimin Devrimi B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Yüreğimin Devrimi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yüreğimin Devrimi Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Yüreğimin Devrimi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yüreğimin Devrimi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Yüreğimin Devrimi Empty Yüreğimin Devrimi

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:13 pm

Yüreğimde Devrim
    Yüreğimin Devrimi Cinselbilgiler
    Akrabama Aşığım
    Uzaktan akrabamızdı. Abi diye hitap ederdim ona kendimi örnek aldığım; tıpkı dağların doruklarında zamansız kalabilmiş kar birikintisi gibi göz alıcı bir şahsiyetti benim gözümde.
    Paylaşımlarla kurulan dostluğumuz, saatlerce süren dostluk kokan sohbetlerimiz dertlerimiz anılarımız gülüşlerimiz ve tesellilerimiz yerini çok sonra fark edebildiğim kaçamak bakışlara bırakır gibiydi. Bir türlü kabullenesim gelmiyordu dostane duyguların aksini. Ailem dahil çevremdeki herkesin gözdesiydi o. Bilhassa arkadaşla gönülleri fethediyordu muhabbetiyle.

Buna rağmen mantığımı elden bırakmıyor onun beni asla yar olarak göremeyeceği gerçeğini açıklamaya çalışıyordum bizleri yakıştıranlara. Ben olgun bir yetişkin gibi davranmaktan bihaber yaşamayı ilke edinmiş bir genç kızdım. O ise sorumluluk sahibi ciddi bir deniz astsubayıydı. Karakterli, ağırbaşlı disiplinli bir o kadar da iyimserdi.
    Velhasıl 1,5 aylık bir süreden sonra görkemli bir itirafla yüz yüze kalıyordum. ‘’Bana abi deme’’ diyordu. Ben ise şaşkındım sessizce haykırıyordum içten içe, şimdi neler olacak diye. Susarak geçirdiğim 2 günden sonra onu deli gibi severek başladım güne. İnanıyordum uykumda aşık olmuştum ona.
    Her ikimizin gözlerinde görülmeye değer bir ışık yüzlerinde ise tarifi mümkün olmayan bir tebessüm yer edinmişti. El eleydik. Bir ömür boyu beraber yol almak için ilk adımı attık sözlendik. Fakat ayrı düştük; aşkım dünyanın bir ucunda seyirdeydi. Bekledim bekledim...
    En nihayetinde kavuştuk sınırsız sevgi limanımızda. Ama vuslatın sarhoşluğu fazla devam etmedi 1 aylık bir sürecin ardı gelen bir özlem daha ayırdı bizleri sevdiğimle yine! Şimdi uzağız yine birbirimize. Yıldızlara yarenlik etmek alışıla gelmiş bir sohbet oluyor zamanla. Bu yüzden doyamıyoruz ya birbirimize hatta bazen sevgi sözcükleri bile aç kalıyor sevgimizin yanında. Ruhlarımızı çepeçevre sarmalayan sıcaklığın yanı sıra, yalnızlıklarımızda kurduğumuz hayallerimizle yücelttiğimiz umutlarımızla körüklüyoruz hasretliğimizi biz. Neyse ki her ikimizde severek yaşıyoruz. Neyse ki bizler özlemle yanıp özlemle tutuşuyoruz. Ve asla aşkı katliamlara maruz bırakanlardan olmuyoruz...

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 7:36 am