Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız I_vote_lcapDüşlerimizde Kaldı Sevdamız I_voting_barDüşlerimizde Kaldı Sevdamız I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Düşlerimizde Kaldı Sevdamız I_vote_lcapDüşlerimizde Kaldı Sevdamız I_voting_barDüşlerimizde Kaldı Sevdamız I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Düşlerimizde Kaldı Sevdamız B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Right_bar_bleue

Aktiflik :

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Empty Düşlerimizde Kaldı Sevdamız

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:23 pm

Düşlerimizde Kaldı Sevdamız</B>
    Düşlerimizde Kaldı Sevdamız Yaseminkozanoglu
    Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içineydik dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu.
    Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin. Yaşamanın seninle güzel olduğunu gösterdin.
    Sevdim ben seni , kimsenin sevemeyeceği , can verip kan dahi olamayacak kadar çok. Uykularımızı paylaştık. Bir gece değil gecelerce uykusuz kaldık sevdamız için.
    Ben seni düşledim hep ışıl ışıl gözlerinle yanımda. Dünyalara sığmayacak aşkımızı küçük yüreklerimize sığdırdık. Ayrı geçen dünümüze yaşanmamış saydık. Hep birlikte olmalıydık biz , öyle güzel oluyordu hayat. Sözler verdik birbirimize , tutamayacağımızı bile bile. Bir sen söz vermedin sigarayı burkamayacağına. Oysa her eline alışında yüreğim hançerlendi benim. Çiçeğimdin sen , incinirsin boyun bükülür diye dokunmaya dahi kıyamazken ben , o seni zehirliyordu. Bir bunu anlatamadım sana. Ayırmaya kalktılar bizi.kimse benim yüreğimi yakan sevdamı düşünmedi. Sensiz hayat yoktu, söz vermiştim sevdama , daha önemlisi sana. Yaşayamazdım , ikimizi içime gömüp seni bırakamazdım. Aldırış etmedim kimseye , ayrılmadım senden. Çünkü yaşarsam , senin için yaşarsam ,sevdam için yaşayacaktım.
    Ama sonra sen beni istemedin bana sevdamın taşıyamayacağı şeyler söyledin. Yüreğimi hançerledin. Benim kadar düşüp “sevdiğim ne yapar?” demedin. Şimdi ise ayrıldığın ikinci yılında kara sevda oldu aşkımız. Sen beni unutmadın, benim seni unutma gibi bir çabam olmadı zaten .
    Ama birlikte olmamız için çaba sarf etmemiz , dünyayı hiçe saymamız , boşuna. Düşlerimizde kaldı bizim sevdamız. Sözümüzü tutamadık. Sevdamız ve bir birimiz için yaşamadık.
    Şimdi ikimizde başkaları için yaşıyoruz , sevdamız da sadece içimizde yaşıyor.
    Ben sana söz vermiştim , sevdamla ve seninle yaşayacağıma. Sen kendi çıktın hayatımdan. Sevdam hala yaşıyor. Bir gün üzerine çimenler bitiğinde yine yaşıyor olacak sevdam. Beni öldürdüğün gibi onu öldürmedin. Sevdayı öldürmek kolay değil. Hiç öldüremesin ki zaten ..

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:02 am