Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_vote_lcapHerkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_voting_barHerkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_vote_lcapHerkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_voting_barHerkes Bilsin Aşkımı O Hariç I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Right_bar_bleue

Aktiflik :

Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Empty Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:27 pm

Aşkımı Herkez Bilsin</B>
    Herkes Bilsin Aşkımı O Hariç Yaseminkozanoglu
    Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde...
    Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her kavga edişimizde fırtınalar kopardı yüreğimde, sen hiç bilmezdin. Benim susuşum senin kaçışını desteklerdi belki de. Belki de gerçekten söyleyemediğim sözlerle doldu kalbim ve sen her seferinde gün batışını anımsattın bana, onun kadar güzel onun kadar huzur verici. Aslında hem onun kadar uzaktın bana hem de yakınımda hissettim seni, uzanıp tutacak kadar yakınımda.
    Uzaktan sevmeyi hiç sevmiyordum ama uzaktan sevmek zorundayım. Kimse bilmemeliydi seni sevdiğimi , sonra kopup giderdin benden, arkadaş bile kalmazdın bilirdim. Bir sevdiğin vardı konuşurlarken duymuştum. Sonrada sen anlattın bana sevgilini. Hiç görmediğim birinden nefret ettim onu sevdiğin için. Ve sonra dayanamaz oldu gönlüm bu ağırlığa. Seni görmekten acımaya kanamaya başladı. Tükeniş başladı benim için ömrümün baharında.
    Çok tatlıydın o gülen koskoca gözlerinle rüyalarımda gördüm seni. Kumsalda dolaştığımızı, ay ışığında dans ettiğimizi gördüm ve her gerçeğe dönüşümde hayaller biraz daha uzaklaşmaya başladı benden. Artık biliyordum seni benden ayıracak hiçbir şey kalmamıştı. Yüreğimden seni söküp atacak hiçbir güç bulamadım.
    Bir sonbahardı hatırlıyorum. Sararmış yapraklar caddelerde telaşlı insanlarla doluydu ve ben ilk kez hatırlıyordum yaşamanın ne demek olduğunu. Kuşların öttüğünü fark ettim ve denizin mavi olduğunu ve dünyanın senin etrafın altında dönmediğini. Hala seni seviyorum, hala seni görüşümde yüreğim kanatlanıp uçacakmış gibi hissediyorum. Ama artık biliyorum aşk tek kişilikte yaşanabilir ve zaten sen bunu anladığım günden beri daha yakınsın bana. Belki de beklediğim buydu güvenmemdi kendime. Şimdi her şeyi fark ederek yaşıyorum ve her şeyin tadına varıyorum ama hala bir yerim eksik biliyorsun. Ama bende biliyorum ki hiçbir şey eksik kalamaz. Elmanın bile iki ayrısı vardır ve benim eksik tarafım sensin.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 9:17 pm