Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Tabular Yıkılamaz EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Tabular Yıkılamaz EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Tabular Yıkılamaz EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Tabular Yıkılamaz EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Tabular Yıkılamaz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Tabular Yıkılamaz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Tabular Yıkılamaz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Tabular Yıkılamaz I_vote_lcapTabular Yıkılamaz I_voting_barTabular Yıkılamaz I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Tabular Yıkılamaz I_vote_lcapTabular Yıkılamaz I_voting_barTabular Yıkılamaz I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Tabular Yıkılamaz

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Tabular Yıkılamaz Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Tabular Yıkılamaz Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Tabular Yıkılamaz B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Tabular Yıkılamaz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tabular Yıkılamaz Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Tabular Yıkılamaz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tabular Yıkılamaz Right_bar_bleue

Aktiflik :

Tabular Yıkılamaz Empty Tabular Yıkılamaz

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:33 pm

Evli Erkekle Aşk
    </FONT>
    Tabular Yıkılamaz Yaseminkozanoglu
    Eğer aşkımız yasak bir aşk olmasaydı, tabuları yıkmak çok kolay olacaktı. Ama her iki tarafta evliyse bu gerçekten çok zor. Biz böyle olacağını bilmedik belki de... İkimizde evli aklı başında, aynı iş yerinde çalışan önceleri iki yabancı sonradan aşık olan insanlardık.
    Ne olduğunu anlamadan bir sevdanın içinde bulduk kendimizi. Önce bakışmalar, ardından kuvvetli bir elektrik hissettik bir birimize karşı. Ne o engel olabiliyordu bu elektriği ne de ben. Ben evleneli henüz 1 yıl olmuştu. Onun evliliği ise 21 yıllıktı. Görüşmeye başladığımızda onu bu kadar seveceğimi tahmin edemezdim. Artık iş çıkışı dışarıda görüşüyor, birbirimizi görmediğimiz zamanlarda saatlerce telefonda konuşuyorduk.
    Sevgilim yaz başında emekli olmuştu. Artık onu işyerinde görmüyordum.
    Buluştuğumuz koridorlar, göz göze geldiğimiz onsuz hiçbir anlam ifade etmiyordu.

Ekim ayından sonra telefon konuşmalarımız azalmış, bir soğukluk girmişti aramıza. Adeta telefon açmaktan korkuyordu. Belki de her şeyi bu kadar hızlı ve çabuk gelişeceğini o da anlayamamıştı.
    En son 12 Aralık gecesi görüştük. Bu son görüşmemiz oldu. Sevgili, “tabular yıkılamaz” diyordu. Ve daha benimle görüşmek istemediğini anlatıyordu. Ellerimi tutup öptü ve “Hoşça kal sevgilim” dedi.
    Haklıydı belki, ne de olsa yıllardır alıştığı bir eşi vardı. Ve bir de çocuğu... “bütün suç bende” diyordu, beni kendine bağladığını , baştan çıkardığını söylüyordu. 5 Aydır ayrıyız. O günden sonra onu ne gördüm ne de konuştum. Yalnız bir şeyi unutmuştu. Beni parçalara böldüğünü.... O günden sonra çok mutsuz günler geçirdi. Fakat biran olsun onu aşkını kalbimden, kafamdan söküp atamadım.
    Şimdi her akşam yüce Allah’a dua ediyorum. Arayıp sormasa da, sağ olduğunu biliyorum. Artık bensiz de olduğunu biliyorum, bunlar bile bana yetiyor. Her şeye rağmen sevgilim seni gerçekten çok seviyor ve çok özlüyorum.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:54 am