Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 )

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Empty Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 )

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 1:20 pm

Gül, filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Güneş, her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksa da, gül asla yıldızlara kanıp güneşi unutmazmış.
    Elif Korkmaz
    Çok uzaktasın, beni duymazsın. Unuttun belki de, hatırlamazsın. Hani derdin ya sen birtanesin. Birtanen burada, sen nerdesin?
    Senoş Kayacan
    Seni yıldızlara benzetiyorum, onlar kadar parlak ve çekicisin. Onlardan tek farkın, yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin. Dünya döndükçe seninim!
    Ceylan Balcı
    Yalnızlık gecelerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin. Seni seviyorum birtanem!
    Uğur Başyurt
    Sen yüreğime bahşedilen en güzel melek, geleceğim, hayallerim herşeyimsin. Sen aşık olunacak, çok sevilecek ve daima özlenecek sevgilim, bitanemsin meleğim.
    Tolga Kansu
    Gözlerinden akan her yaş kalbimi terk eden bir damla kan gibi... Eğer ölmemi istiyorsan, durma ağla... SANA CANIM FEDA...
    Onur & Serkan
    Yaprak değil, çiçeğim. Hayal değil, gerçeğim. Gerçeğim, şunu bil ki seni ölene dek seveceğim!
    Cansu Özberk
    Sana bu mesajı değil yüreğimi yollamak isterdim. Şu an telefonu değil elini tutmak isterdim. Sana mesajımla değil gözlerine bakıp SENİ SEVİYORUM demek isterdim!
    Mustafa Başar
    Aşk dudaklardaki kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Sevgi, uğruna ölmek değil uğruna ölünecek sevgiliyi bulmaktır. Sen de benim için öylesin birtaem...
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Empty Geri: Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 )

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 02, 2008 2:18 pm

paylasim icin saolll
    coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 ) Empty Geri: Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 2 )

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 2:19 pm

eywallah Wink

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 9:54 am