Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5)

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Empty Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5)

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 1:22 pm

Seni hep seveceğim, güller açmasa da bahar gelmese de. Yıllar seni sevmeye yetmeyecek, hatıran gözümden hiç gitmeyecek.
    Samet
    Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana, uzakta olduğu için tutkunum sana. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana
    Hacı Veli Özdal
    Gülmek ne dediler, onu bulmak dedim. Yaşamak ne dediler, onunla olmak dedim. Ölmek ne dediler, ondan ayrılmak dedim. Peki o kim dediler; BU MESAJI OKUYAN DEDİM.
    Gökhan Çardak
    Uykudan uyandığında insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülecek harika bir rüyasın.
    Ömer Kürkçü
    Bir yıldız seç gökyüzünden, gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun. Bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil, yeter ki sana yakı olsun.
    Poyraz Yiğit
    Seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Seni bugün sevmedim, çünkü bugün de bitecek. Seni yarın seveceğim, çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.
    Ahmet Keskin
    Sen umudum, vazgeçilmez tutkum, dünüm, bugünüm, yarınımsın. Ama en önemlisi minicik aşkımsın.
    Turgay Hazim
    Sen, baharlardaki mavi yağmurum, akşam kızıllığında yorgun gölgem, kış ayazında yaz güneşimsin. Bulutlarda saklı düşlerim, her günün sonunda özlediğimsin...
    Nezaket Fahri
    Güllerin arasında geçse de ömrüm, senin üstünü gül koklamam gülüm. Gülü koklamak olsa da ölüm, senin için ölmeye değer be gülüm!
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Empty Geri: Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5)

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 02, 2008 2:01 pm

hepside superrrrrr
    coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5) Empty Geri: Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 5)

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 2:21 pm

ewt öyle , np

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 2:47 pm