Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_vote_lcapAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_voting_barAşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6)

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Empty Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6)

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 1:22 pm

Kalbime çok kızıyorum. Hem benim içimde yaşayıp hem de bana ait olduğu halde, yine de SENİN İÇİN atıyor.
    Uğur Erkan Temekoğlu
    Sen, seni benden fazla seven bulursan ben, seni unutmaya razıyım.
    Özgür Gerçek
    Gökyüzünde bir yıldız seç kendine, en güzeli, en parlağı olsun. Bir de benim için seç, ışığın önemi yok. Yeter ki sana yakın olsun.
    Emrah Bağış
    Dün gece bir melek gönderdim seni izlemesi için. Umduğumdan da çabuk geldi, sordum "niye geldin?" Dedi ki, "bir melek başka bir meleği izleyemez ki".
    Merve & Aykut Bilgin
    Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim, seni bir ömür boyu hiçbir yere bırakmam. Çünkü sen bir tanesin canım.
    Bilge Şahin
    Gölgeler düşse de yüreğinin üstüne, güneşini sakın söndürme. Yarınlar uzak kalır insana. Unutma, bir sen daha yok bu dünyada.
    Yakamoz
    Aşkım, sen her sabah uyandığımda ilk düşündüğüm, her gece yatarken son düşündüğüm ve her düşündüğümde gülümsediğim, ilk aşkım sensin... Seni çok seviyorum!
    Merve Öztekin
    Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her heves hayalinle demlensin, bırak yaralı gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin.
    Banu Ercan
    Hani bir kelebek tutarsın ya avucunun içinde, bakmak, görmek istersin. Baksan uçacak, sımsıkı tutsan ölecek... İşte öyle birşey seni sevmek.
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6) Empty Geri: Aşk & Sevgi Mesajları (sayfa 6)

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 02, 2008 1:57 pm

hepside cokkkkk guzellllllllllll

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 9:08 pm