Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_vote_lcapKırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_voting_barKırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_vote_lcapKırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_voting_barKırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

4 posters

Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Aktiflik :

Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Empty Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim

Mesaj tarafından coll C.tesi Ekim 11, 2008 2:02 pm

Her gün yaptığım gibi ormanı temizlemeye çıkmıştım. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim. Derken bir kız beliriverdi. Kırmızı başlık ve peleriniyle çok şüpheli bir görünümü vardı. Kimin aklına gelir bu garip kıyafeti giymek. Bir kurnazlık peşindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim bu garip kızı. Elinde taşıdığı üzeri örtülü sepette kim bilir ne taşıyordu!.. Yürüyüşü bile normal değildi. Yanına yaklaşıp ne yaptığını sorunca bana büyükannesinin evine gittiğini söyledi ama gel de inan. Yine de bıraktım peşini kendi işime döndüm. Ama aklım o kıza takıldı bir kere... Bir gidip bakayım doğru mu söyledikleri dedim kendi kendime; gerçekten böyle bir büyükanne var mı? Siz olsaydınız gerçekliğini kontrol etmek istemez miydiniz? Orman benim evim. Ben hem ev sahibiyim, hem de diğer orman sakinlerine karşı sorumluyum. Neyse uzatmayayım... Gittim, baktım ve gerçekten bir büyükanne buldum. Sorduğumda "evet o küçük kız benim torunum" dedi. Ben de sorumlu bir kişi olarak; "bu küçük kız yabancılarla konuşulmayacağını öğrenmemiş daha!..." dedim ve anlattım küçük kızla karşılaşmamı... Büyükanne de ürperdi ve birlikte küçük kıza bir ders vermeye karar verdik. O yatağın altına saklandı, ben Onun geceliğini giydim, başlığını taktım ve yatağına yattım. Küçük kız birazdan içeri girdi. Seslendi cevap verdim. Ne şaşkın bir çocuk!.. Beni büyükannesi sanıvermişti. Ben benim büyükannemi değil sesinden, kokusundan bile tanırım oysa ki. Neyse bunlar bir şey sayılmaz, daha neler yaptı bilseniz. Kulaklarımın niçin büyük olduğunu sordu. Ne ayıp şey hiç sorulur mu!... Yine de çocukluğuna verip yumuşak bir sesle cevapladım. "Seni iyi dinlemek için"... Ama bu sefer kalkıp da burnumun niçin büyük olduğunu sormaz mı!.. Küçük kız hiç mi hiç terbiye almamış. Ben zaten burnumu kendime kompleks haline getirdim, öz-güvenim sallantıda. Psikologlar, estetikçiler... Dünya para harcıyorum ama nafile. Yine aldırmamaya çalışırken bu sefer de ağzımın kocaman olduğunu yüzüme vurmaz mı! Tabi ki kızdım, siz olsanız kızmaz mıydınız? O sinirle ayağa fırlayıp peşinde koşturmaya başladım. Birden ne olsa beğenirsiniz! Bir kocaman avcı elinde tüfek kapıdan dalıverdi. Beni "seni hain kurt, büyükanneyi yedin değil mi?.." diye suçlamaz mı !.. Halbuki büyükannenin kılına bile dokunmadım, O da saklandığı yerden çıkıp beni korumaya çalışmadı. Malum yaşlılık,kulakları iyi duymuyor. Avcı mahkeme yapmadan infaz kararımı verdi. Tabi ben de adalet bulamayacağımı, hatta canımı yitireceğimi anlayıp pencereden zor attım kendimi. Geçirdiğim büyük korkunun sarsıntısı yetmiyormuş gibi o gün - bu gün ormanda bile yüzümü rahat gösteremez oldum. Adım haine çıktı.
    Yeter Artık... Ben Suçsuzum...
    ratKo_pşaşe
    ratKo_pşaşe
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın
    Ruh Halim : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Akyn10
    <hr>Tuttuğu Takım : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 40
    <hr>Madalyaları : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Empty Geri: Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim

Mesaj tarafından ratKo_pşaşe C.tesi Ekim 11, 2008 9:45 pm

:D
    PaTRoN
    PaTRoN
    Özel Üye
    Özel Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Forum
    Lakap : PaTRoN
    Ruh Halim : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Seviml10
    <hr>Rep Puanı : 100
    <hr>Madalyaları : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Empty Geri: Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim

Mesaj tarafından PaTRoN Paz Ekim 12, 2008 12:56 pm

:D acıdım kurta yha :D
    CansU
    CansU
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın
    Ruh Halim : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Alayci10
    <hr>Tuttuğu Takım : Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Besiktas
    <hr>Başarı Puanı :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kırmızı Başlıklı Kız" masalını bir de kurdun ağzından dinleyelim Right_bar_bleue

Aktiflik :

Mesaj tarafından CansU Paz Ekim 26, 2008 6:52 pm

katılıyorum :D

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 9:10 am