Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Aşkın Kör Kuyusu EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Aşkın Kör Kuyusu EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Aşkın Kör Kuyusu EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Aşkın Kör Kuyusu EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Aşkın Kör Kuyusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Aşkın Kör Kuyusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Aşkın Kör Kuyusu EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Aşkın Kör Kuyusu I_vote_lcapAşkın Kör Kuyusu I_voting_barAşkın Kör Kuyusu I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Aşkın Kör Kuyusu I_vote_lcapAşkın Kör Kuyusu I_voting_barAşkın Kör Kuyusu I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

2 posters

Aşkın Kör Kuyusu

PaTRoN
    PaTRoN
    Özel Üye
    Özel Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Forum
    Lakap : PaTRoN
    Ruh Halim : Aşkın Kör Kuyusu Seviml10
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşkın Kör Kuyusu Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 100
    <hr>Madalyaları : Aşkın Kör Kuyusu 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    <hr>Başarı Puanı :
    Aşkın Kör Kuyusu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşkın Kör Kuyusu Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Aşkın Kör Kuyusu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Aşkın Kör Kuyusu Right_bar_bleue

Aktiflik :

Aşkın Kör Kuyusu Empty Aşkın Kör Kuyusu

Mesaj tarafından PaTRoN C.tesi Ekim 11, 2008 2:30 pm

İlk görüşte aşk derler ya inanmazdım taki lise 1. sınıfa kadar... Ben hayatımda zaten aşk yaşamamışım o zaman anladım onu görünce... Okulların açıldığı ilk gün idi. Okul kapısından içeri giriyordum birden birisiyle çarpıştım özür diledim. O an o gözlerinin içime işlediğini fark ettim. Sıraya girdik öyle birşey oldu ki yan yana geldik. Tabi ikimizde de hafif bir tebessüm oluştu.

Sınıflara dağılırken ben önden gidiyorum sadece onun hangi sınıfa gireceğini görebilmek için... Bir baktım benim okuyacağım sınıfa yöneldi ve girdi. O an şok yaşadım, seviçten ne yapacağımı şaşırdım. Ve bende girdim sınıfa, hemen yanına oturabilmek için can atıyordum. Birden bir kız oturuverdi yanına, tam ben ona yönelmişken... Beni gördü ve o yüz şeklini görmeliydiniz şaşırmışcasına bakıyordu.

Yanındaki kızla 1 hafta boyunca konuştum sadece yanından kalkması için... Sonunda kalktı, bıkkınlıktan ve bana dedi:

"O kızla bişi yaşıyacaksan hiç yaşama"

Tabii o zamanlar kim takar onu bir kulağımdan girdi diğerinden çıktı. Sonunda yanına oturmuştum ve tanıştık, ve isminin Aslı olduğunu öğrendim.

İlk günler sadece öylesine konuşmaya başladık. Arkadaş muhabbetleri ediyoruz ama ben onu ilk gördüğümden beri hayatımın ışığı olduğunu ona anlatmak için bi ışık bekliyodum. Ve bir ay olmuştu okul açılalı dayanamadım ve açıldım... Artık olursa olsun gibisinden. İlk defa bir kıza çıkma teklif edecektim yanına oturdum sordu hastamısın diye bana ben bembeyaz kesilmişim heyecandan ne yaptığımı bilmiyorum...

O gün ders 3 saatti. Derslerde söyleyemedi tam tören alanına geldik birlikte... Tam açılacakken hocası aldı beni bayrak tutturmaya götürdü... Giderken beni beklemesini söyledim tören bitti ve artık konuşacaktım. Başladım konuşmaya ve sonunda söyledim:

"Benimle çıkarmısın." diye ve o an tokadı yedim ama anlayamadım niye attığını ve birşey demeden gitti.

Pazartesi oldu okula geldik sınıfa girerken sordum rahatsız olacaksan kalkabilirim diye sorun yok dedi otur. O gün hiç konuşmadı benle, bende zorlamadım. Ama kafama koymuştum ben onunla çıkacaktım. Hafta sonu yine aynı olay ve yine tokat... Öbür hafta aynı konu ve bu sefer kabul etti.

Ve hayatımın anlamı olmaya başladığını o da farketti. Okulda zaten bizim aşkımızı konuşmaya başladı. Lise 1 bitmişti en güzel yılım diyordum.. Ve Lise 2 başladı, çok güzel gidiyordu herşey ama bir akşam BİTANEM babasıyla kavga etti ve babası onu okula göndermiyordu. Ama onu görmeyi istiyordum bir gün cep telefonuna mesaj çekerek penceresinin önünde olduğumu yazdım. Çıktı pencereye ona uşabilme yeteneğim olsa gider onu alırdım...

Sonra babası belirir gibi oldu. Ben o gün tır tekerleklerinin arasına yattım sırf bir daha görebilmek için... Telefonla aradım, kapalı meğersem babası almış. O akşam boyunca odasının ışığı hep açık kaldı o da uyumadı biliyordum.

Sonunda geldi okula ve ondan sonra ben hastanelik oldum, kulak zarım delinmişti. PRENSESİMİ görebilmek için ağır gribe yakalanmıştım. İyileştim ama kulağım pek duymuyordu. Lise-2 bitti ve geldik Lise-3'e... Zorlu maraton bizi bekliyordu, o da bunun farkındaydı. O sene aramız iyice kenetlendi annemlerle falan tanıştırdım o annesi ile tanıştırdı.

Lisenin sonlarına geliyorduk veda gecesine gelmeyecek olan arkadaşlar bile sadece bizi izlemek için bilet almışlardı. Okulda "Efsane Aşk" diye sesleniyorlardı. Veda gecesi çok güzel geçti ve artık sınava 1 ay kaldı. Biz kavga etmeye başladık ama anlamsız şekilde herşeyden kavga edebiliyorduk ve girdik sınava ben Ege'yi kazandım. Onu bilmiyordum, telefona cevap vermiyordu artık.

Sonra arkadaşlarına sormuş benim telefonumu... Söz vermiştik birbirimize İzmir'de okuyacağız diye. Afyon'a gitmiş okumaya, kayıtlar başladı. Biz konuşmuyoruz sadece arkadaş vasıtası ile sordutuyoruz birbirimizi... Kayıtlar bitti ve bir daha haber alamadım arkadaşlarıyla da bütün bağlantılarını koparmış. Ben artık takmıyordum, bitti 2 sene ve işe başladım. Ama duymuştum bir çoçukla çıktığını ama inanamamıştım.

İşe ilk başladığım hafta iş yerindeki arkadaşım bir okul arkadaşının evleneceğini söyledi ve benim gelmemide istedi, kırmadım gittik.

Salona geldik ve damatla gelinle tanıştırmak için beni götürdü gelin odasına... Keşke girmeseydim. Beni bitirdiği an oldu. Beyaz gelinlikler içinde ne güzel duruyordu. aynı bir peri gibi olmuş ve onun yüzündeki şokuda görebiliyordum. Sonra tanıştırdılar bizi yıllarca AŞKIM, BİTANEM, PRENSESİM dediğim kız karşımda hiç birbirimizi tanımıyor gibi tanıştık mutluluklar diledim.

Bana dediler nikah şahidi olarak seni istiyorlarmış. İkinci şoku yaşadım. Gittim beni istiyormuş, geçtim masaya ve bir zamanlar PRENSESİM dediğim kişinin evliliğini onaylıyorum.

Evlenmişti benim PRENSESİM. Şu an 3 sene oldu mutsuzmuş. Benim PRENSESİME iyi bakmıyormuş eşi, ama yapamıyorum artık...

PRENSESİM BEN BİR AŞK KUYUSUNA DÜŞTÜM ÇIKAMIYORUM... PRENSESİM ARTIK SANA YARDIM EDEMİYORUM. BEN AŞKIN KÖR KUYUSUNA DÜŞTÜM...
    ratKo_pşaşe
    ratKo_pşaşe
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın
    Ruh Halim : Aşkın Kör Kuyusu Akyn10
    <hr>Tuttuğu Takım : Aşkın Kör Kuyusu Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 40
    <hr>Madalyaları : Aşkın Kör Kuyusu B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Aşkın Kör Kuyusu Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Aşkın Kör Kuyusu Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Aşkın Kör Kuyusu Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Aşkın Kör Kuyusu Right_bar_bleue

Aktiflik :
    Aşkın Kör Kuyusu Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Aşkın Kör Kuyusu Right_bar_bleue

Aşkın Kör Kuyusu Empty Geri: Aşkın Kör Kuyusu

Mesaj tarafından ratKo_pşaşe C.tesi Ekim 11, 2008 9:55 pm

:( :(

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 6:48 am