Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Ara Tekrar EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Ara Tekrar EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Ara Tekrar EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Ara Tekrar EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Ara Tekrar EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Ara Tekrar EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Ara Tekrar EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Ara Tekrar I_vote_lcapCeza - Ara Tekrar I_voting_barCeza - Ara Tekrar I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Ara Tekrar I_vote_lcapCeza - Ara Tekrar I_voting_barCeza - Ara Tekrar I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Ara Tekrar

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Ara Tekrar Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Ara Tekrar Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Ara Tekrar 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Ara Tekrar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Ara Tekrar Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Ara Tekrar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Ara Tekrar Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Ara Tekrar Empty Ceza - Ara Tekrar

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 4:59 pm

gereken birikim aklı başındam aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı gençlerin her biri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çile ekmekte kimi bahçesine kimi çile bülbülü derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte teklemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürretbat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun...

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 11:02 pm