Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Doğru Olan Zordur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Doğru Olan Zordur I_vote_lcapCeza - Doğru Olan Zordur I_voting_barCeza - Doğru Olan Zordur I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Doğru Olan Zordur I_vote_lcapCeza - Doğru Olan Zordur I_voting_barCeza - Doğru Olan Zordur I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Doğru Olan Zordur

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Doğru Olan Zordur Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Doğru Olan Zordur Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Doğru Olan Zordur 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Doğru Olan Zordur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Doğru Olan Zordur Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Doğru Olan Zordur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Doğru Olan Zordur Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Doğru Olan Zordur Empty Ceza - Doğru Olan Zordur

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:10 pm

(Ceza)

Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karalamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan yaraları kapatarak acaba sonuna kadar ne kadar kar kalacak hayali ile beklemek maddi değil manevi düşünmek tek gerek ama zor kor hor kullanılan kalbi almak çok zor icra edilen her kötülük şerle sonuçlanacaktır bunu biliniz ekşimiş lokum tarzı fikirler değişmez örümcek beyinler bunlara karşı antitez doğruluk en büyük silahtır en güçlü savunma zoru yazmak zoru kazanmak zoru başarmaktır doğru olan zordur

(Ayben)

Doğru olan zordur anladım ....
    Zoru başarmaktır doğruluk ...

(Ceza)

Tek denemede olabilecek kapıları açabilecek aydınlığı bulacak köşe bucak gezip bulunamayan bir anahtar örneği olmayan karşılıksız işlere bakamayanları kilitlemek gereken engerek yılanları gibi etrafımı saran yalan zincirini kıracak çilingiri buldum işte hip hop boş düşünceler boş kitap gibi hakarete benzeyen hitap gibi şeylerden uzak olayım ben şairim ben ressamım zor olanı başaranım dikkat edin haram olmasın hayat keyfi çatmak artık oldu bayat
    (Dr . Fuchs)

Das leben ist ein Spiel
    Ein Rätsel pass` auf du hast so viele
    Fragen.Du kannst vielleicht weglaufen aber
    vergiss` nicht,das schwierige ist das
    Richtige im leben.Willst immer nur
    das gute,keine Qual keine Wahl. Das schlechte verfolgt dich.
    Schaut nicht nach hinten. Es bringt nichts. Du musst weiter streben. Morgen ist ein neuer Tag.
    Neues spiel, neue Welt neues Leben alles ist schmutzig, ist schmutzig.
    Na loss leute wir müssen weiter gehen.

Nakarat

(Dr . Fuchs)

Asıl hayat gerçek bir bilmece kulaklarımda bir yankı hece hece saatlerce işkence sürüncü 365 günü görünce düşününce başarmak var aklımda günler yıllar geçti hayatım neredeyse bitti indi sıfırı sindirdi giydirdi bu günlere nasıl gelindi sorma sakın akın gibi gelen sorunlar var peşimde bırakmak kolay kaçmak kolay başarmaksa gerçekten olan olay saçma sapan hayatım baktım ki uçurumun ucunda yüksek tepelerden bakan bir kartal gibiyim süzülmek var aslında ama hayır geri dönüp basarmak var aklımda tam bu sırada gene arkamdan esen bir rüzgar uçuruma itmekte
    bana seçme şansı yok bana bu dünyada rahat yok . hayır yokmu?_ hayır yok
    insanlar zaten şerefsiz olmuş boşversene hadi güvensene o zaman baksana lan bu dünyada kaç günlük ömrün kaldı göçen kuşlar gibi kısa bir macera bu dünya sana bana kalmaz bunu bil sil aklından geçen kötü şeyleri zarların üzerindeki rakamlar kadar ömrün kalmış olabilir her gün aynı yeni bir gün yeni bir pazarlık yeni bir oyun yeni bir pislik yeni bir dünya yeni bir hayat yeni bir batak olacak taki güneş batana dek sürecek hergün böyle mi devam edecek böyle mi sürecek dostum söylesene gözlerimin içine baksana herşey iyi olsun diye uğraşmaktayım ne kadar başaramayacağımı bilsemde devam etmeliyim bu sürgün yaşamın kölesi olmadığımı göstermeliyim
    istediği gibi yönetemeyecegini hic olmazsa hissettirmeliyim bilmeli ki insanlar onların önlerindeki iyi veya kötü kapılardan seçme şansı oldugunu.Sislerin içersinde
    Gerçek kimligini arayan ışıklarmış havasıyla dolasmayın
    Bilin ki gerçek zoru basarmanın anahtarı,kendinizde saklıdır!!!

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 10:10 am