Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Hasat Zamanı EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Hasat Zamanı EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Hasat Zamanı EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Hasat Zamanı EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Hasat Zamanı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Hasat Zamanı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Hasat Zamanı EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Hasat Zamanı I_vote_lcapCeza - Hasat Zamanı I_voting_barCeza - Hasat Zamanı I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Hasat Zamanı I_vote_lcapCeza - Hasat Zamanı I_voting_barCeza - Hasat Zamanı I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Hasat Zamanı

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Hasat Zamanı Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Hasat Zamanı Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Hasat Zamanı 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Hasat Zamanı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Hasat Zamanı Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Hasat Zamanı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Hasat Zamanı Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Hasat Zamanı Empty Ceza - Hasat Zamanı

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:18 pm

Hasat zamanı gel bitch rap e bir paha biç rapime paha biçme trip yapma git piçç
    Çok ufaksın ancak hiç relaxın kalmamış silahsız olmaz sanma vinç al öyle yüksel ah iç
    Hedefim ol don hedefim hep on önüme pingpong topu gibi düşerdi
    Son bende gizli bak öyle durma kalk hadi yak ateşi kalp kalmamışki bak
    Ak düştü saçlarımdan her taraf dumanlı, puslu sisli her tarafta gizli suçlar herbir yerde gizli
    İzli mermiler bu kelimelerdir önce cümlelerdir aklı alan aklı parlatan sen yaylan
    Kamer dolunca kurt adamlar olabilir fakat ben her zaman varım
    Yazım kışım karım üsküdarda olacak aklım ağlayışlar aklı alabilirse alsın
    Yedi tepeyse istanbul bırakın öyle kalsın
    Kasılmışsın kaskatı asılmışsın bas batır altımdasın at ası kasmasın bu asrın aslı
    Dedikoduyla
    Savaşa gidenin cephesi kasımpatı tarlasında kamera karşısında yükselen cesaret taklalarda
    Makyajlarda gizli üsküdar stil bu müptezelide madara etti anlat derdi
    Sokaklar hem cehennem hemde cennet olabilirmi bilmem ancak metafiziksel ihtilal var
    Doğdum hep duvardı büyüdüm hala daha duvar var
    Hergün kavga gördüm kiminde korku kiminde kanlar
    Gerçek gecekondularmı yoksa şu mezarlar nazarlı bakmış gözler bence hep yalandan ağlar

Her tarafmı satılır acaba böyle parsa parsa üsküdar ve istanbul bu işte herkes hayran
    Doğduğum yerde kalmadı çocuklara hiç arsa ne kadar insan varsa vardır bir o kadar da hayvan
    Hasat zamanı meyva bahçelerini yaksalarda marmaramdan geçti tankeriyle baksalarda
    Mekanım üsküdar ve en son karaca ahmet anla meclisim hep ala işte ağla gülüm ağla
    Her tarafmı satılır acaba böyle parsa parsa doğduğum yerde kalmadı çocuklara hiç arsa
    Hasat zamanı meyva bahçelerini yaksalarda mekanım üsküdar ve en son karaca ahmet anla.

Müzik : Ronald Mcdonald, M.Can Erdoğan
    Düzenleme, Bass : M.Can Erdoğan - Coldhouse Studio İstanbul

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 1:52 am