Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_vote_lcapCeza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_voting_barCeza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_vote_lcapCeza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_voting_barCeza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı)

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Empty Ceza - Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı)

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:19 pm

mikrofona saldıran mcnin adı ceza bana baksana bana benim adım ceza bu rapin efendisi dediler bana makinamı acaba yanıma yaklaşsana ben vurmadan önce senin o koca kafana yumruklarımı gel beni dinle beni dinlemezsen hemen gidip inim inim inle inim inim inletmezsem bana baksana benim adım ceza olamaz varamazsın yanıma bana yaklaşamazsın çünkü neden bir nefeste türkçe rap işte böyle söylenir
    anana babana bacına kanına senin o yanına gelene balına bak ana babana varana ananın a*ına yanına ferinden vurmadan önce senin o koca kafana ben yumruklarımıda dinle dinlemezsen hemen gidip inim inim inle inim inle inle sen bu rapin efendisi dediler bana makina mı acaba yoo anlattım ben derdimi sana gel dinle beni hobaa çıktı şimdi ok yaydan bu laflar gelmedi sana ragga oktaydan anladın mı lan bak..

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 6:00 am