Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Arkadaşlar Ayşe Der EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Arkadaşlar Ayşe Der EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Arkadaşlar Ayşe Der EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Arkadaşlar Ayşe Der EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Arkadaşlar Ayşe Der EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Arkadaşlar Ayşe Der EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Arkadaşlar Ayşe Der EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Arkadaşlar Ayşe Der I_vote_lcapArkadaşlar Ayşe Der I_voting_barArkadaşlar Ayşe Der I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Arkadaşlar Ayşe Der I_vote_lcapArkadaşlar Ayşe Der I_voting_barArkadaşlar Ayşe Der I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Arkadaşlar Ayşe Der

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Arkadaşlar Ayşe Der Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Arkadaşlar Ayşe Der Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Arkadaşlar Ayşe Der 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Arkadaşlar Ayşe Der Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arkadaşlar Ayşe Der Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Arkadaşlar Ayşe Der Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arkadaşlar Ayşe Der Right_bar_bleue

Aktiflik :

Arkadaşlar Ayşe Der Empty Arkadaşlar Ayşe Der

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 10:47 pm

Bir gün Temel bankadan para çekerken hırsızlar içeriye girer ve herkesi rehin alırlar. Daha sonra rehinenin fazla olduğunu görünce birkaç kişiyi öldürmeye karar verirler ve herkese adını sorarlar. Temel'in yanındaki bir kadına sorarlar: - "Adın ne?" - "Ayşe" - "Benim annemin adı da Ayşe" der bir soyguncu, kadını bırakırlar. Ve sıra Temel'e gelir... Temel'e "adın ne?" diye sorarlar. Temel korkarak cevap verir: - "Adım Temel, ama arkadaşlar bana Ayşe der."

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 6:00 am