Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Girmek yasaktur EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Girmek yasaktur EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Girmek yasaktur EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Girmek yasaktur EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Girmek yasaktur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Girmek yasaktur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Girmek yasaktur EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Girmek yasaktur I_vote_lcapGirmek yasaktur I_voting_barGirmek yasaktur I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Girmek yasaktur I_vote_lcapGirmek yasaktur I_voting_barGirmek yasaktur I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Girmek yasaktur

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Girmek yasaktur Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Girmek yasaktur Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Girmek yasaktur 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Girmek yasaktur Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Girmek yasaktur Right_bar_bleue

Güçlülük :

Aktiflik :

Girmek yasaktur Empty Girmek yasaktur

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 11:09 pm

Girmek yasaktur

Temel polistir. Bir gün çok önemli bir hırsızın izine rastlanır ve komiser, Temel'i, hırsızın bulunduğu binaya gönderir. Birkaç saat sonra, Temel elleri boş karakola geri döner ve amirine rapor vermek üzere yanına gider:-"Eh be Temel! Nasıl kaçırırsın elinden adamı! Tam 8 aydır peşindeyiz, tam da kıstırmıştık... Nasıl kaçtı elinden anlat bakalım..." -"Valla komiserum... Ben adami 5. katta kisturdum. Merdivenlerden inerek kaçmaya başladu. Ben de arkasindan koştum. Sonra zemin katta hırsız birden "Girmek yasaktur" yazan bir kapiya girdi, ben de yasak diye giremedum komiserum..."

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:33 pm