Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Mektupla Gelen Aşk EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Mektupla Gelen Aşk EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Mektupla Gelen Aşk EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Mektupla Gelen Aşk EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Mektupla Gelen Aşk EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Mektupla Gelen Aşk EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Mektupla Gelen Aşk EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Mektupla Gelen Aşk I_vote_lcapMektupla Gelen Aşk I_voting_barMektupla Gelen Aşk I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Mektupla Gelen Aşk I_vote_lcapMektupla Gelen Aşk I_voting_barMektupla Gelen Aşk I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Mektupla Gelen Aşk

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Mektupla Gelen Aşk Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Mektupla Gelen Aşk Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Mektupla Gelen Aşk B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Mektupla Gelen Aşk Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mektupla Gelen Aşk Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Mektupla Gelen Aşk Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mektupla Gelen Aşk Right_bar_bleue

Aktiflik :

Mektupla Gelen Aşk Empty Mektupla Gelen Aşk

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:29 pm

Mektupla Gelen Aşk</B>
    Mektupla Gelen Aşk Yaseminkozanoglu
    Ben Özlem.19 yaşındayım.arkadaşlıklar için ilginç olabilen bir mektup kata loğuna özellik ve adres gönderdim.O zamanlarda aşkın varlığına inanmıyordum.İzmir,Hatay dan gelen bir mektup hayatımı değiştirdi.
    Ben de İzmir de olduğum için buluşmaya karar vermiştik .Telefonun ardından ertesi gün için sözleşmiştik.buluşmaya yarım saat geç kalmıştım.İleride hayatımı alt üst edeceğini tahmin bile edemediğim esmer,uzun boylu,yakışıklı birisiyle karşılaştım.
    Anlaştığımız gibi sinemaya gidecektik ve Şelale filmine gittik.Filmin başlamasına çok olduğu için neskafelerimizi içerken sohbete daldık.Onun gibi erkeklerin var olmadığını düşünürken şaşkınlıkla onu dinliyordum.Filmi izledik ve sahilde kola içiyorduk.Hava soğuktu,çıkarıp ceketini vermişti aşkım.....
    Annesi ve kardeşiyle tanıştığımda onlarda çok sevmişlerdi beni.Tabii ki bende onları...Yaşadığımız eski kötü tecrübeleri,aşk sandığımız anları unutmuştuk.Şimdi bir parçam halini aldı her gün birlikteyiz....gerisini o anlatsın.
    Adım Barış.23 yaşında çok romantik biriyim ve aşktan sevgiden kopmuş olduğumu hisseciğim zaman kendimi Özlemin yanında buldum.Bende öyle olacağını sanmıyordum.Diğer kızlardan farkı yoktur diye düşünüyordum.Daha öncede aşkı yaşadım.Yani öyle sanıyordum. Aşk Özlemle yaşanırmış. 3 aylık ilişkimize rağmen birbirimizi fazla tanımadığımıza halde Sevgililer Günün de evlenme teklif ettim.
    Sahilde ve yıldızların altındaydık. O da cevabını kocaman bir öpücükle verdi. Bu arada ilk buluşmamızda yarım saat değil 45 dakika beklemiştim. O an bilseydim onu ömrüm boyunca beklerdim. 3 gün sonra nişan yüzüklerimiz takıldı. 17,02,2002 tarihinde nişanlandık. Şimdi ben anlatıyorum. Yani Özlem. Ben ilkleri hep Barış’ ta yaşadım. Hayatımda ilk çiçek veren erkek, elimi gerçekten sevgiyle sımsıcak tutan ve beni gerçekten kıskanan erkektir...
    Onu bulduğum ve onu sevdiğim için Allah’a şükrediyorum. İnşallah evlenince sizlerle mutluluğumuz tekrar paylaşırız. Umarım güzel ve kısa zamanda oluşan sevgimiz, sonsuza kadar sürer.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 4:02 am