Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Eko (Ft.Fresh) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Eko (Ft.Fresh) I_vote_lcapCeza - Eko (Ft.Fresh) I_voting_barCeza - Eko (Ft.Fresh) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Eko (Ft.Fresh) I_vote_lcapCeza - Eko (Ft.Fresh) I_voting_barCeza - Eko (Ft.Fresh) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Eko (Ft.Fresh)

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Eko (Ft.Fresh) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Eko (Ft.Fresh) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Eko (Ft.Fresh) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Eko (Ft.Fresh) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Eko (Ft.Fresh) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Eko (Ft.Fresh) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Eko (Ft.Fresh) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Eko (Ft.Fresh) Empty Ceza - Eko (Ft.Fresh)

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:10 pm

bir adam ormanda başka bir ayıya rastlar uzaktan akraba çıkar ve biraz laflarlar güneş süzüldükçe arşa boynuzları parlar t.şşağıyla oynar o bi yavşak ve küstah ne desek bu garibe büyücü bu pe.evenk ağzına pelesenk vurmayımı denesek yada günaha girme biz hurmayı mı yesek ayıp ey akılanmaz daha ayısı gelecek kaldı karanlık mağarada bir başına g.tüne yedi tekme o yağlı k.çına başını ye p.şt kendi elini zik yaşın olmuş artık kırk beynin yok yerinde benim kuşum öttü diye kıl döndü g.tünde ucuzluktan aldım seni gördüm emin önünde benden istemiştin s.çtım senin evin önünde osurunca yıkarsın dağları koca g.tünle son gül iyi gül hadi k.hpe gül yüzüme bakta konuş sen yarım sandevüç iradenin sınırı travestiye denk hoşt kalitenin hası bu hasımı sen olan p.şt kaşınır senin gibi bi çoğu verilir ders kakılır başıma niye çünkü benim evin delisi akıl başa gelmez çünkü bu bana ters sakındıkça geldi dert belki buda biter önemi neki senin için boşver yolumu kes kesebilirsen gücün yeter ise burdayım gel ç.künü keserim ama kafanı geçerim ez sen hale pişi gibi piştin lan et hadi pes

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 4:05 pm