Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Ceza - Evin Delisi EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Ceza - Evin Delisi EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Ceza - Evin Delisi EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Ceza - Evin Delisi EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Ceza - Evin Delisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Ceza - Evin Delisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Ceza - Evin Delisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Ceza - Evin Delisi I_vote_lcapCeza - Evin Delisi I_voting_barCeza - Evin Delisi I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Ceza - Evin Delisi I_vote_lcapCeza - Evin Delisi I_voting_barCeza - Evin Delisi I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Ceza - Evin Delisi

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Ceza - Evin Delisi Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Ceza - Evin Delisi Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Ceza - Evin Delisi 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Ceza - Evin Delisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Evin Delisi Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Ceza - Evin Delisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ceza - Evin Delisi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Ceza - Evin Delisi Empty Ceza - Evin Delisi

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 5:11 pm

Luis bitebilir bende kabaca yazarım bu hiphop bu luis köprüsüne benzer köprüm köprümü geçene ayı derim atımada deh basına haber geliyo zafer ama bu sefer geridekiler tersde dünyada her insan sanki bi dertte gerisi beter yine yapıcak beste karanlık şeritler daralmış delikler bi çıktım evimden mahser aktı peşimdem ve kapıdan bakmakta akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma arkadasına sarıl kısasını rapini bile çoğu bilmez ama rapin aslı hası budur ana foruma takılma düşünmek için git paraforumuna paranı yatır ve yenilere katıl

(Nakarat x2)
    Hiç yok deme yapacak piç çok
    Kim korkar bu fyraym ve formdan
    Dans eyle bans eyle olur ortam
    Dertliyim sen çekil burası güvenli

Canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katanı takarım acıda yeni tadanım halıda uçanım Ali Baba gibi masallara kananı silerim elini veririm gerçeği sen iste bak bu enişten ters iken üstüne ektiren kaçtı bak inek ekti hep çiçek toplu getiren vede senin rüyan sekte teknik teneke çalmadan öteki dans eden öteki bans eden öteki raks eden o gene ben yeniden yeni yeni yeniden yine klasik adım batacak elimde

(Nakarat x2)

Yine kalemi alırım evin delisi benim evin çalan kalemi çalar düşüncelerimi dalarım okyanusa bu sonuçta bin yıldır devam eden rapin delisi yinede kana karışamaz birebir yolu kes kazsın yatırı kazsın pes holocaust yetmez ne dediyse herkes şokta C-E-Z-A Luis haydi başla katlarız foslarız hep fyraym fourty six bana tak etmez tranvay benim evim nerede bastım keleşle yerden sorma düşmana henüz erken
    Mamamama microfon kalk yine yatak ol biz geldik kaykaya yattıysa densiz bu rapima bek yok yanına tak yok korku dolu batak istanbul berlin hattıcıya

(Nakarat x2)

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 4:32 pm