Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Gaddar Nickler EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Gaddar Nickler EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Gaddar Nickler EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Gaddar Nickler EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Gaddar Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Gaddar Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Gaddar Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Gaddar Nickler I_vote_lcapGaddar Nickler I_voting_barGaddar Nickler I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Gaddar Nickler

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Gaddar Nickler Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Gaddar Nickler Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Gaddar Nickler B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Gaddar Nickler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gaddar Nickler Right_bar_bleue

Güçlülük :

Aktiflik :

Gaddar Nickler Empty Gaddar Nickler

Mesaj tarafından TimuRLenG Paz Ağus. 31, 2008 12:21 am

Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın...

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun...

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak...
    Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var...

Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi...

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana...

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...

DÜN CICEKCININ ÖNÜNDE BIR GÜL GÖRDÜM, DÜNYANIN EN GÜZEL GÜLÜ BENIM DIYE HAYKIRIYORDU... O GÜLÜ ALDIM, AMA EN GÜZEL GÜL OLDUGU ICIN DEGIL...SENI GÖRÜP UTANSIN DIYE!

ARAMIZDA ALEVDEN BIR DENIZ OLSA BANADA MUMDAN BIR KAYIK VERSELER HIC DUSUNMEDEN OLUMU O MUMDAN KAYIGA BINER GELIRIM SANA.

seni yyldyzlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

ÖNCE DÜSTÜGÜMDE KALKMAYİ ÖGRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUGUMDA ACİYİ SEVMEYİ ÖGRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERKEDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYİDA ÖGRENDİM HERSEYİ ÖGRENDİMDE YALNİZ UNUTMAYİ ÖGRENEMEDİM

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:27 am