Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Harbi delikanlı nickler EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Harbi delikanlı nickler EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Harbi delikanlı nickler EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Harbi delikanlı nickler EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Harbi delikanlı nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Harbi delikanlı nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Harbi delikanlı nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Harbi delikanlı nickler I_vote_lcapHarbi delikanlı nickler I_voting_barHarbi delikanlı nickler I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Harbi delikanlı nickler I_vote_lcapHarbi delikanlı nickler I_voting_barHarbi delikanlı nickler I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Harbi delikanlı nickler

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Harbi delikanlı nickler Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Harbi delikanlı nickler Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Harbi delikanlı nickler B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Harbi delikanlı nickler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Harbi delikanlı nickler Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Harbi delikanlı nickler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Harbi delikanlı nickler Right_bar_bleue

Aktiflik :

Harbi delikanlı nickler Empty Harbi delikanlı nickler

Mesaj tarafından TimuRLenG Paz Ağus. 31, 2008 12:25 am

*Dünya bir gündür, o da bugündür!
    *Sen, sen ol! Asla biz olma..
    *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
    *Azdan az, çoktan çok gider.
    *sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
    *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
    *özgürlük, sonu meçhul bir firardır..
    *Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
    *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.
    *bela, kişinin sevdiklerinden gelir..
    *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
    SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
    SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
    *Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
    *Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:12 am