Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
ÇİKOLATALI TRUFF EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
ÇİKOLATALI TRUFF EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
ÇİKOLATALI TRUFF EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
ÇİKOLATALI TRUFF EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
ÇİKOLATALI TRUFF EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
ÇİKOLATALI TRUFF EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
ÇİKOLATALI TRUFF EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
ÇİKOLATALI TRUFF I_vote_lcapÇİKOLATALI TRUFF I_voting_barÇİKOLATALI TRUFF I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
ÇİKOLATALI TRUFF I_vote_lcapÇİKOLATALI TRUFF I_voting_barÇİKOLATALI TRUFF I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

ÇİKOLATALI TRUFF

Anonymous
    Misafir
    Misafir

ÇİKOLATALI TRUFF Empty ÇİKOLATALI TRUFF

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Eyl. 01, 2008 9:17 pm

Yarım paket bitter çikolata

Kakaolu Kek

Hindistan cevizi

Krema ve çikolatayı küçük bir kaba alıp kısık ateşte çikolata eriyene kadar pişirelim. Keki rondoda çekelim un gibi olacak( yaklaşık büyük paketlerin yarısı kadar ,evde kalmış keklerinizide kullanabilirsiniz) daha sonra krema karışımına ilave edelim cevizide ilave edip yoğuralım ele yapışmayacak bir kıvam da olacak. 1 saat buzdolabında bekletelim. sonra istenilen büyüklükte yuvarlayıp hindistan cevizine bulayın. Servis yapacağınız zaman buzdolabından çıkartınız. Ben biz küçük bir aile olduğumuz için az yapıyorum siz ölçüleri arttırıp daha fazla yapabilirsiniz.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 11:54 pm