Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Gönderilmeyen Mektup EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Gönderilmeyen Mektup EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Gönderilmeyen Mektup EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Gönderilmeyen Mektup EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Gönderilmeyen Mektup EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Gönderilmeyen Mektup EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Gönderilmeyen Mektup EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Gönderilmeyen Mektup I_vote_lcapGönderilmeyen Mektup I_voting_barGönderilmeyen Mektup I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Gönderilmeyen Mektup I_vote_lcapGönderilmeyen Mektup I_voting_barGönderilmeyen Mektup I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

2 posters

Gönderilmeyen Mektup

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Gönderilmeyen Mektup Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Gönderilmeyen Mektup Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Gönderilmeyen Mektup B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Gönderilmeyen Mektup Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gönderilmeyen Mektup Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Gönderilmeyen Mektup Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gönderilmeyen Mektup Right_bar_bleue

Aktiflik :

Gönderilmeyen Mektup Empty Gönderilmeyen Mektup

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:24 pm

Gönderilmemiş Mektuplar</B>
    Gönderilmeyen Mektup Yaseminkozanoglu
    Biliyorsun, gayem sana zarar vermek, seni incitmek, kırıp dökmek değildi. Yılar yılı açı çekmiştim, istemediğin bir ortamdaydın ve sana ters düştüğü halde yanlış şeyler yapmıştın. Acına, yaşam mücadelene ortak olup yüreğimi yüreğine, ömrümü ömrüne katip seni mutlu edecektim
    Ben senden sadece sana verdiğim sevgiyi kabullenip ,bu sevgiyi yaşamanı istemiştim Yüreğim tahtı da tacı da sana vermişti. Yalnız seni istiyordu.Yüreğimde kalıp saltanat sürmek varken beni sıradan bir şeymişim gibi elinin tersiyle ettin. Çok sevilmek bu kadar kötü müydü?Gerçekten böylesine ağır mıydı ki?
    Sevgiye hasretim dediğini düşünüyorum da,kocaman bir iğrenç oyu oynamışsın. Hayatıma bilmediğim anlamlar getirmişsin .Gözüm kapalı hayatimi ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım.Yasini seni kazanacaktım,ya da kendimden ya geçecektim .
    Hem seni kaybettim ,hem de kendimden vazgeçecektim. Var miydi böyle kimsesiz darmadağın olmak biçare kalmak ,var miydi?
    Keşke beni böyle ödüllendireceğine,hiç ödül vermeseydin. Onca yüreği senin yüreğine feda ettiğim halde yüreğin kocaman sevdamı alabilecek kadar büyümedi.
    Ben de sana büyük bir sevgiyi vermekte diretiyordum. Bu kadar direttiğim için beni bağışla... sevmek ölümüne cesaret, buzdan değil ateşten yürek ister. Adı üzerinde sevdaydı bendeki, zorda sevdayı büyütmek kolay değildi elbet. Bütün güzellikleri bütün kainatı seni sevmesi için birine verseydin, yine de bu kadar sevilemezdin. Hiç kimsenin yüreği benim ki kadar büyük ve deli olamaz.
    Beni kırgınlıklarla çelişkilerle, cevabı sende olan bir sürü soruyla ve bitmek tükenmek bilmeyen ‘’ keşke’’ lerle bıraktın. Bana onca acı verdin ama yüreğim düşman olamıyor. Her gün alabildiğine yanıyor, istesem de istemesem de seni özlüyor seni istiyor.
    Yüreğimi koparıp atmak mümkün olsaydı hiç düşünmeden koparıp atardım. Sevdan beni divane etti, beni asileştirdi, kendime sözüm geçmiyor artık. Başımı ellerimin arasına ne ilk ne de son alışım. İlk açım değil ama en büyük açımsın. Bir limandayım ve senin bindiğin gemi çoktan uzaklaşıp gitti. Bunu kabullenemiyorum, zoruma gidiyor canımı acıtıyor. Sen yüreğimde bir hasret en büyük ve hiç kapanmayacak bir yara olarak kalacaksın. Yarım kalmışlığım, unutulmazımsın. Yüreğimin sarayından seni kovmuyor, tacı da tahtı da sensiz bırakmıyor.

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Gönderilmeyen Mektup Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Gönderilmeyen Mektup 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Gönderilmeyen Mektup Empty Geri: Gönderilmeyen Mektup

Mesaj tarafından coll Ptsi Eyl. 01, 2008 11:34 pm

baya acıklı sağolasın kanka emeğine sağlık
    TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Gönderilmeyen Mektup Artiz10
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Gönderilmeyen Mektup B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Gönderilmeyen Mektup Empty Geri: Gönderilmeyen Mektup

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:39 pm

Bisey degil her zaman kanka Wink

Similar topics

-
      » Mektup

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:06 pm