Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Hüzün Adası, Duygu Gemisi EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Hüzün Adası, Duygu Gemisi I_vote_lcapHüzün Adası, Duygu Gemisi I_voting_barHüzün Adası, Duygu Gemisi I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Hüzün Adası, Duygu Gemisi I_vote_lcapHüzün Adası, Duygu Gemisi I_voting_barHüzün Adası, Duygu Gemisi I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Hüzün Adası, Duygu Gemisi

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Hüzün Adası, Duygu Gemisi Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Hüzün Adası, Duygu Gemisi Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Hüzün Adası, Duygu Gemisi B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Hüzün Adası, Duygu Gemisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hüzün Adası, Duygu Gemisi Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Hüzün Adası, Duygu Gemisi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hüzün Adası, Duygu Gemisi Right_bar_bleue

Aktiflik :

Hüzün Adası, Duygu Gemisi Empty Hüzün Adası, Duygu Gemisi

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:28 pm

Hüzün Adası Aşk Gemisi

Hüzün Adası, Duygu Gemisi Yaseminkozanoglu
    Seni tanıdıktan sonra hep kızmışımdır zamana,ne çabuk geçiyor diye...Oysa şimdi ben seni sensizlikle yaşamaya mahkumum. Ne de zor seni sadece rüyalarımda yaşatmak...Benim olmayacağını biliyorum.
    Anlatsam sevgimi ,aşkımı karşılıksız kalacağından korkuyorum .Ağzından çıkacak bir “Hayır”cevabı inan ruhumu bedenimden ayıracak.
    Yanında gölge olmuştum,sen hiç farkıma varmamıştın. Her sabah yolunu gözler,dersten çıkışını beklerdim. Herkes mutluluğun tadını çıkarırken ben ayrılıkları ezberledim. Oysa ben gözlerine bakıp yüreğine dalmak için neler vermezdim...Hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım. Çatlamış dudakların suya muhtaç olduğu gibi ben de sana muhtacım.
    Her gece hayaller kurardım. Kurduğum hayallerde bile benim olmazdın. Sabaha kadar uyutmazdın beni. Gece gündüze kavuşurken ben hala sana kavuşamıyordum. Yüreğimi parçaladığın yetmezmiş gibi şimdide beynimi kemiriyorsun. Doğmayı bekleyen güneş gibi bekliyordum seni...Bıkmıştım artık acı çekmekten ve ayrılıkları ezberlemekten. Mutluluğa hasret kalmıştı yüreğim,tam beş yıl olmuştu karşılıksız aşkım başlayalı...
    Hiçbir zaman cesaretli olamadım. Yine ben senden habersiz, ben seni sensiz yaşıyorum kardelenim. Yıllar çabuk geçti ben seni hayal bile edemiyorum. Hayalin bile benden uzak...
    Geçenlerde gördüm seni, tam iki sene sonra. Yüreğim deli gibi çarptı. Ayakta duracak takatim bile yoktu. Çocuğunu elinde görünce kendimden geçtim. Önce gözlerim nemlendi, sonra usulca dökülüverdi. Kirpiklerimin arasından birkaç damla yaş. Umutlarım bir film şeridi gibi geçiyordu aklımdan. Sanki bir kağıdın yanıp rüzgarla savrulması gibi tüm umutlarım yok oldu. Olsun be kardelenim belki sana sahip olamamıştım ama şunu bilmeni isterim ki, bende yarattığın seni benden kimse koparmaz...

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:33 pm