Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Şimdi Bir Şansım Daha Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Şimdi Bir Şansım Daha Var I_vote_lcapŞimdi Bir Şansım Daha Var I_voting_barŞimdi Bir Şansım Daha Var I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Şimdi Bir Şansım Daha Var I_vote_lcapŞimdi Bir Şansım Daha Var I_voting_barŞimdi Bir Şansım Daha Var I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Şimdi Bir Şansım Daha Var

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Şimdi Bir Şansım Daha Var Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Şimdi Bir Şansım Daha Var Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Şimdi Bir Şansım Daha Var B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Şimdi Bir Şansım Daha Var Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Şimdi Bir Şansım Daha Var Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Şimdi Bir Şansım Daha Var Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Şimdi Bir Şansım Daha Var Right_bar_bleue

Aktiflik :

Şimdi Bir Şansım Daha Var Empty Şimdi Bir Şansım Daha Var

Mesaj tarafından TimuRLenG Ptsi Eyl. 01, 2008 11:31 pm

Aşk İçin Bir Şans Daha
    </FONT>
    Şimdi Bir Şansım Daha Var Yaseminkozanoglu
    Filiz’ le okuldan arkadaştık.O İstanbul’ luydu. Bense taşradan okumaya gelmiş bir genç. Bir arkadaşla paylaştığım ev sürekli kalabalık olurdu. Arkadaşlar sürekli gelip gider, şarkılar söylenir, içkiler içilir, kısacası her gün ayrı bir şamata yaşanırdı.
    Bu grubun içinde Filiz’ de vardı. Filiz’ e karşı bir şeyler hissediyordum ama eski sevgilimin etkisinden de kurtulamıyordum. Ayrılmamıza rağmen hala onunla telefonlaşıyor, hatta arada bir görüşüyorduk. Filiz’ le birlikte olmak hoşuma gitse de bu yüzden bir türlü duygularımdan emin olamıyordum.
    Sonunda eski sevgilimle telefonda yaşadığım müthiş bir kavganın sonucunda bu işin tamamen bittiğine karar verdim. Ertesi gün de Filiz’ e duygularımı söyledim.
    O da benden bir atak bekliyormuş. Biz artık iki sevgiliydik. 2 ay rüya gibi geçti. Hemen her gün birlikteydik ve çok mutluyduk. 2 ay sonra gelen bir telefon bütün hayatımı değiştirdi. Arayan eski sevgilimdi ve beni çok özlediğini, bensiz yapamayacağını söylüyordu.Dayanamadım ve buluştuk. Ben o özlemin etkisiyle oracıkta evlenme teklifi ettim. Kabul etti.
    Ancak ertesi gün aklım başıma geldi. Ama artık bu yola çıkmıştım. Bir yandan evlilik hazırlıklarını sürdürüyor, bir yandan da Filiz’ e bunu nasıl söyleyeceğimi düşünüyordum. Evlenmeme bir gün kala Filiz’ e sadece şunu söyleyebildim: Ben gidiyorum... Filiz anladı, sadece mutluluklar diledi ve hayatımdan öylece çıkıp gitti.
    Benim evliliğim 5 yıl sürdü. Boşandıktan bir kaç ay sonra bir markette alışveriş yaparken gördüm onu. Öyle güzelleşmişti ki... Ayak üstü birkaç kelime konuştuk. Benim de tanıdığım biriyle evlenmiş. Mutluymuş. Benim evliliğimi sordu, “Boşandım” dedim. O an gözlerinde gördüğüm acıyı tarif edemem. Bana sadece “İnsan her zaman doğru karar veremiyor değil mi?” dedi ve yine kaybolup gitti...
    Aradan 4 yıl daha geçti. Büyük bir tesadüf sonucu Filiz’ in telefonunu buldum. Aradım, konuştuk. O da boşanmış. Önce üzüldüm ama şimdi seviniyorum. Bu bizim için yepyeni bir şans olabilir. Bu yıllardır yaşayamadığımız aşkı yaşama şansı verebilir. Bazı şeyleri tamir etmek çok zor olacak ama ben bunu göze alıyorum. Bir zamanlar kaçırdığım fırsatı bir daha kaçırmak istemiyorum. Çünkü onu çok seviyorum...

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:49 pm