Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Anneler günü Mesajları EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Anneler günü Mesajları EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Anneler günü Mesajları EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Anneler günü Mesajları EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Anneler günü Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Anneler günü Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Anneler günü Mesajları EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Anneler günü Mesajları I_vote_lcapAnneler günü Mesajları I_voting_barAnneler günü Mesajları I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Anneler günü Mesajları I_vote_lcapAnneler günü Mesajları I_voting_barAnneler günü Mesajları I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Anneler günü Mesajları

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Anneler günü Mesajları Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Anneler günü Mesajları Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Anneler günü Mesajları 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Anneler günü Mesajları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anneler günü Mesajları Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Anneler günü Mesajları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anneler günü Mesajları Right_bar_bleue

Aktiflik :

Anneler günü Mesajları Empty Anneler günü Mesajları

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 1:18 pm

Dünyanın bütün anneleri bir araya gelse inan sen gibi olamazlar. İyiki benimsin, iyiki benim annemsin. Seni seviyorum melek annem.

Kötülüklerle dolu bu dünyada gel biz bir güzellik yapalım... Benımle evlenir misin?

Bugün mavi bulutları avcuna, mutluluğu başucuna, sevgimi de usulca kalbine koyuyorum. Güneş yalnızca senin için doğsun, ANNELER günün kutlu olsun.

Karşılıksız sevginin ve fedakarlığın tek benzeri nedir diye sorsan bana; herhalde sadece anne derdim.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi çaba harcayarak bir güzellik yapmak ister, kimininse varlığı en büyük güzelliktir. Tıpkı SENİN VARLIĞIN GİBİ.

Anneciğim, beni bu günlere getirdiğin için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun!

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilmeyen en güzel annesine... Anneler günün kutlu olsun!

Bana gözlerinle değil, kalbinle bak anneciğim. Seni ne kadar sevdiğimi ancak o zaman anlayabilirsin. Canımsın annem.

Meğer en sihirli sözcük senin isminmiş annem. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da içime neşe doluyor. İyiki varsın anneciğim.
    Anonymous
    Misafir
    Misafir

Anneler günü Mesajları Empty Geri: Anneler günü Mesajları

Mesaj tarafından Misafir Salı Eyl. 02, 2008 6:09 pm

paylasim icin saolll
    coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Anneler günü Mesajları Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Anneler günü Mesajları Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Anneler günü Mesajları 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :

Güçlülük :

Aktiflik :

Anneler günü Mesajları Empty Geri: Anneler günü Mesajları

Mesaj tarafından coll Salı Eyl. 02, 2008 6:09 pm

rica ederim

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:12 pm