Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Sagopa Kajmer - 24 EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Sagopa Kajmer - 24 EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Sagopa Kajmer - 24 EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Sagopa Kajmer - 24 EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Sagopa Kajmer - 24 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Sagopa Kajmer - 24 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Sagopa Kajmer - 24 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Sagopa Kajmer - 24 I_vote_lcapSagopa Kajmer - 24 I_voting_barSagopa Kajmer - 24 I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Sagopa Kajmer - 24 I_vote_lcapSagopa Kajmer - 24 I_voting_barSagopa Kajmer - 24 I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Sagopa Kajmer - 24

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Sagopa Kajmer - 24 Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Sagopa Kajmer - 24 Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Sagopa Kajmer - 24 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Sagopa Kajmer - 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - 24 Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sagopa Kajmer - 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - 24 Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sagopa Kajmer - 24 Empty Sagopa Kajmer - 24

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 8:41 pm

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz

Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme.

Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani

Saçlarimda Sakli Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telas. Panik, Silik Resimler Ortasinda Bir Küçük Çocuktum Hep Konuktu Baska Gün Ve Çok Soguktu Her Geçen Dün. Tipki Sen Gibiydi Giden O Eski Dünler, Geçmisin Karanliginda Anilarimdi Onlar, Bense Bulamaz Oldum Onlari, Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanitim Yoktu Yarina, Yolcularimla Agladim, Hiç Misafir Olmamisti Kimse Bunu Ben Anladim. Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar, Öldu Tüm Yapraklar, Yagmur Aldi Gözyasi, Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavasça. Sen Misali Aglamisti Her Dünüm Usulca.

(x4)
    Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz

Aynalarda Bugulu Yüzümü Göremez Oldum, Ve Iyimserlik Mateminde Sari Gül Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koydugum, Yerde Yoktu Hiçbiri, Tek Yabanci Bendim Evde, Ve Bir Yalanci Mumdu,Dogan Günes. Solan Gülümdü, Talan Sonuydu, Kalan Resimdi Bir Vesikalik Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Agladim, Yüzlesirken Kendimle Hiçkiriklarimla Savasir Oldum Ertelendim Yarina. Reddedildim, Gideni Yolcu Etti Gözlerim Ve Gelene Meraba Dedi Bu Kimsesiz Dilim, Ortalarda Gezinen Oldu, Dilenci Ellerim, Bu Son Demiydi Sonbaharin Son Yapraginda Son Gülümsemekki Nefesi Son Çekisti Içime Sonbahardi. Güz Agirdi Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz, Sakli Kaldi Her Düsende Kirilan Onca Göçebe His, Biz Dünden Olma Yarina Varma Garibeyiz.

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklar olur

(x4)
    Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün, Sen De Yolcusun, Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Yalnizlik Ömrüm Boyunca Tanimadigim Bir Yabanciydi ;Onunla Simdilerde Beraber Uyaniyoruz Her Yeni Güne iki Yalniz Sarkilar Yaziyoruz,Yorgunuz,Çok Yorgunuz,Cok Yorgunuz...

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:05 am