Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Sagopa Kajmer - Buz EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Sagopa Kajmer - Buz EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Sagopa Kajmer - Buz EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Sagopa Kajmer - Buz EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Sagopa Kajmer - Buz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Sagopa Kajmer - Buz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Sagopa Kajmer - Buz EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Sagopa Kajmer - Buz I_vote_lcapSagopa Kajmer - Buz I_voting_barSagopa Kajmer - Buz I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Sagopa Kajmer - Buz I_vote_lcapSagopa Kajmer - Buz I_voting_barSagopa Kajmer - Buz I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Sagopa Kajmer - Buz

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Sagopa Kajmer - Buz Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Sagopa Kajmer - Buz Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Sagopa Kajmer - Buz 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Sagopa Kajmer - Buz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Buz Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sagopa Kajmer - Buz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Buz Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sagopa Kajmer - Buz Empty Sagopa Kajmer - Buz

Mesaj tarafından coll Paz Ağus. 31, 2008 12:04 am

müzakeremiz aheste taksit liste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bi metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı dargın kokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getirdi kaanat artık en huşu depara kaptıhuzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duru üstüne simler savrulu mart yaşandı rap çıraktı kara kalemle noktalandı ben duraktım son durakta yolculandım kalbim kırık tıbbi yaratık yelkovan sel aldı tarafsız tarafdım tartı sağda kaldı kahpe altı ve kolera uykusunda sıçradı hoppaa hatırı sayalı döşeli dayalı nazarı üstüne yıkılı vidası sıkılı kıyamette alaca karanlık kuşağı bedenim dik suratım baş aşağı buyrun oturun şafa yaşa paşa taşa kolera kafa kıvamı haşlamak kipriği yandı her dal sigarada yarım anastezik bir pirana sagopa ultra ince karma maltra beni dip firize bağla tadım iyice kaçmakta köküme işlemiz bir fobya herkes çekti kopya 3,5 tan 4lük iddia iste bir yüzün vermezsem iki yüzün kara tam bi rampa liriklerim uçurtma kapalı tıkılı kutuda kafanı fazka takma derine dalma
    nakarat
    bas damarlarıma sızlasın azami hırsımın desteği olmasa hasmın hücumlarına çare arar bulamaz ki öylece yığılır maskot bir şansın

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:58 am