Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Durgun Nickler EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Durgun Nickler EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Durgun Nickler EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Durgun Nickler EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Durgun Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Durgun Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Durgun Nickler EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Durgun Nickler I_vote_lcapDurgun Nickler I_voting_barDurgun Nickler I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Durgun Nickler

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Durgun Nickler Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Durgun Nickler Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Durgun Nickler B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Durgun Nickler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Durgun Nickler Right_bar_bleue

Güçlülük :

Aktiflik :

Durgun Nickler Empty Durgun Nickler

Mesaj tarafından TimuRLenG Paz Ağus. 31, 2008 12:02 am

ya sustururuz ya kan kustururuz ezanla başlar selayla biter.anlayana değil alayına gider

dedımya guzelım ıste ben buyum oz ve oz garaj altı cocuyum rakı sarp ıcerım dısko dans bılmem mını etekler gıydırıp mersederslerde gezdıremem elerıne oje gozlerıne surme cektıremem dedımya guzelım ıste ben buyum bır daha benı ararsan ılk adresımdelı kanlılar caddesı cebı delıkler kıratanesı eyer orda yoksam ıkınce adresım belı bursa e tıpı kapalı ceza cevı

Ya sıksınlar alnımın Şahına,Ya da Ben SIKARIM adının Yazdıgı ALıNaaa..

Oku zalim oku!!!! TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALı..TeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii

Sadece kim olduğun için deil,seninle beraberken kim olduğumu anladığım için.

SeNi SeViYoRuM
    Durgun nickler, msn nickleri , msn sözler

Sadece kendine yaptıkların için değil,bana yaptıkların için,saklı kalmış beni ortaya çıkardığın için,elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman,üzüntülerimi alıp,pnların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o güzellikleri,o sıcaklığı,o ışığı koymayı başardığın için.

Senİ SeVİYQRUM; Hayatımı bir tapınağa çevirdiğin ve hergünü bir şarkı haline getirdiğin için.

SeNi SeVİYQRUM; Çünkü sen kimsenin başaramadığı şeyi,kendimi iyi hissetmemi, ve hiç bir zaman olmadığı kadar MuTLu olmamı sağlıyorsun.

ÜSTéLİK SéN ßUNLARI KQNU$MAYLA,DQKUNMAYLA VéYA İ$ARéTLé DéĞİL, SADéCé KéNDİN QLMAKLA YAPIYQRSUN.

ßeni YormayIn! --> çOk ü$engeCim..
    ßana yaLan söyLemeyin ! --> Nefret Ederim!
    ßana ßi$ey sOrmayIn! --> ßiLmiOrum!
    Ciddi oLmayIn --> ßen güLüyorum...
    iÇeLim Demeyin! --> DayanamIyorum!..
    GideLim Diyin! --> GeLiyorum!...
    Dalga geÇeLim. --> ßayıLıyorum !..
    Derdinmi var ¿ --> DinLiyorum ...
    çOk mu zOr¿ --> Ugra$Iyorum!..
    ßana a$Ik oLma! --> ßen oLamIyOrum !!!
    >>km ne derse desin ben böleimm degisemiyorum<<

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:38 am