Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Eski Sevgiliye Nickler 2 EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Eski Sevgiliye Nickler 2 I_vote_lcapEski Sevgiliye Nickler 2 I_voting_barEski Sevgiliye Nickler 2 I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Eski Sevgiliye Nickler 2 I_vote_lcapEski Sevgiliye Nickler 2 I_voting_barEski Sevgiliye Nickler 2 I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Eski Sevgiliye Nickler 2

TimuRLenG
    TimuRLenG
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek
    İş/Hobiler : Rock & MetaL
    Lakap : TimuRLenG
    Ruh Halim : Eski Sevgiliye Nickler 2 Artiz10
    <hr>Tuttuğu Takım : Eski Sevgiliye Nickler 2 Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 150
    <hr>Madalyaları : Eski Sevgiliye Nickler 2 B63e253d83108bd215cce7e76d8f72bb
    <hr>Başarı Puanı :
    Eski Sevgiliye Nickler 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eski Sevgiliye Nickler 2 Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Eski Sevgiliye Nickler 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eski Sevgiliye Nickler 2 Right_bar_bleue

Aktiflik :

Eski Sevgiliye Nickler 2 Empty Eski Sevgiliye Nickler 2

Mesaj tarafından TimuRLenG Paz Ağus. 31, 2008 12:19 am

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, Selin coşkusunda, Kimi yanımdasın kimi rüyamda, Ama hep aklımdasın sakın unutma...

Sen balıkların aşkını bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama birbirlerini ölesiye severler, işte bende sana dokunamıyorum ama seni ölesiye seviyorum...

Güller bahçesinde gülüm solsa da, Gülmeyi unutup hep ağlasam da, Seni sevmenin sonunda ölüm olsa da, yalnızca seni seveceğim BİTANEM...

Seni ve sensizliğini o kadar özledim ki bunu ne kağıtlar,ne kalemler yeter yazmaya görmelisin halimi acındırmak değil maksadım sevginin eseridir bu enkazım.

sen Seni düşün kimseyi düşünme, sen Sana güven kimseye güvenme, sen Seni sev kimseyi sevme. sen büyük S’leri B yap kimseye söyleme...

Sevgini bir yıldıza bağla her gece çığlıklar atsın, onu gün ışığına sakla sakla ki kimsenin gözü kalmasın, sevildiğini hatırla yüreğin acımasan...

Sevmek güzel, sevilmek daha da bir güzel, Karşılıklı sevmek dünyadaki en büyük servet karşılıksız sevmekse ölmekten bile beter.

Sen benim gözlerimdeki yaş, kalbimdeki yara, hiç bitmeyecek sızımsın. Seni hiç düşünmekten vazgeçmedim ki.

Senin bir eşin bir benzerin olmadığından eminim. Zaten tek olan şeyler hep güzel olurlar...

Gökyüzüm sen ol bir tanem, güneş teninde batsın, bırakıp da gidersem eğer seni yağmurlar canımı alsın...
    Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şefkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak...

Düşünüyorum da düşüncelerimin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum...

Gözleriyle gözlerine bakanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerimden iyi sakın çünkü gözlerim gözlerine lazım.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:53 am