Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_vote_lcapSagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_voting_barSagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_vote_lcapSagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_voting_barSagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine)

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine) Empty Sagopa Kajmer - Anektod (ft. Divine)

Mesaj tarafından coll C.tesi Ağus. 30, 2008 8:48 pm

SaGo RaP 1

Sürç-i lisan eylediysem affola...
    Kulaklarimda gaf dola,şamar yüzümde iz kala...
    Ve bir çuval da incir yerle bir de olsa,köle bu ruha af ara.
    Suçlu yok zamanda,bükük boynuma giotin olma...
    Dilekçeler kelepçe yediler,kanlı macun mecnunun damaklarında...
    Kestim şah damarımı padişahın huzrunda.
    Dalıp giden bu şairin gelir-geçerleriyle melodi oldu söz sana...
    Patakla ruhumun karamsar çocuklarını..
    Al elinden şekerli elmalarını..
    Felek çarkı döndü midem altüst oldu..
    Ben nakit bir sevgiyim,karşılıksız hediyeyim,susuz bir bedeviyim..
    Ve SaGoPa K ;rapte iç karartan ilk buluş,karanlık zirvelerden gün doğuş..
    En zor anda bir devadır hoş sesin,kendinle utanmadan konuş!...
    Konar göçer bir kuş gökkuşaklarında beşuş...

SaGo RaP 2

Ferasetim verasetin,şahadetin şedit cesaretim,ve bazı bazı hasretim kendi kendime...
    Hakikatim,ben tam isabetim,hedeflerime kenetim...
    Hocalarımın gözüne yansısın faziletim...
    Yüzün yüzüme baka baka kızarır,düzün tersine karışır...
    Ayağını denk al ortam marazlı..
    Kollarında extra panik taşı !...
    Hayata anlamsız gözlerle bakma şaşı!...
    Yüz pisikopattan birinin açık kaşı...
    Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...
    Okyanusda bir Yunus boğuldu,gemiler sarsıldı ve sonra battı.
    Ruh halime egoist psikolojilerinizi aşılamaktasınız neden?
    Aslında ilk çağdan çok blu çağı beni ilgilendirendi...
    Lisede rehine dönemi geçirdim..
    İlk sigarayla merabalaşmamda kendimi kabile reisi sanmıştım.
    Arkadaşım bir canavarmış...malesef çok geç anladım.
    Çakmak onun ellerindeydi....

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 12:41 am