Hayalperestim Paylaşım Platformu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayalperestim

En son konular

» Duvar Süsleme
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 10:42 am tarafından againnn

» S.a miLLet.
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptySalı Kas. 03, 2009 7:27 pm tarafından Ŧøŋđ

» Hangi Müzik Türünü Dinliyorsunuz?
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptyPtsi Kas. 02, 2009 9:37 pm tarafından beyazmelek

» Merhaba...
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptySalı Ekim 27, 2009 10:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» bir kız
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:33 pm tarafından Ŧøŋđ

» Sizce bu sezon en iyi transferi hangi takim yapti?
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:32 pm tarafından Ŧøŋđ

» Böyle Site Url'si Olur Mu? :D
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var EmptyPaz Ekim 25, 2009 2:31 pm tarafından Ŧøŋđ

En iyi yollayıcılar

coll (1432)
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_vote_lcapSagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_voting_barSagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_vote_rcap 
PaTRoN (501)
Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_vote_lcapSagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_voting_barSagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var I_vote_rcap 
TimuRLenG (403)
ratKo_pşaşe (327)
DarKinq (219)
Enjekte (76)
De'quell (55)
q1sKo (26)
D_R_A_G_O_N (14)
Yasak (10)

Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var

coll
    coll
    Co Admin
    Co Admin

Erkek
    <hr>Tuttuğu Takım : Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Galatasaray
    <hr>Rep Puanı : 1000
    Rap Seviyesi : Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Wn2e6fzo0U
    <hr>Madalyaları : Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    <hr>Başarı Puanı :
    Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Right_bar_bleue

Güçlülük :
    Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Right_bar_bleue

Aktiflik :

Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var Empty Sagopa Kajmer - Buralarda Ayaz Var

Mesaj tarafından coll Paz Ağus. 31, 2008 12:04 am

Bekle zaman gelecek!
    Bekle zaman gelecek!
    Bekle zaman gelecek!
    Bekle zaman geçecek!!!

Yo! güneş doğdu derken
    Birde baktım karanlıklar çökmüş şehrin üstüne;
    Buralarda ayaz var

Ayaz soğuk her taraf, insanlar düşünceli
    Nedir demeli, piyon gibi bir o tarafa, birde bu
    Yaka paça! sille tokat!
    İtilmişin kakılmışın hikayesi gibi hayat
    Dön bak aynaya, tanımla kendini
    Dev misin, cüce mi? yoksa yasayan acemi gibimi?
    Söyle patron çıraklığın özetini bana!
    Kısa kısa her dem bulmalıyım kendimi, benliğimi
    Yolumu şaşırdım, şaşırdım, kaşındım kanattım yaramı
    Tuz bastı hekim!
    Dökülür yaprak eylül-ekim;
    Buralarda ayaz var

Yo! güneş doğdu derken
    Buralarda ayaz var

Yo! eti senin, kemiği benim
    Konu insan, oldu bitti saçma sapan
    Yaradılış destanında firar edenler
    Dağı deler geçer, biz önümüzü göremiyoruz
    Kör adımlarla kendimizi eziyoruz
    Gurur duymak mı artı, yoksa düşünmek mi eksi?
    Tam tersi
    Tırsak kediler gibi nankör ve de vahşiyiz
    Acımasız görünümlü insancıklar, ağaçlar
    Ayakta ölür, insanlar kaçar
    Müsvette kağıt parçaları sobada yanar;

Yo
    Buralarda ayaz var

Yo! güneş doğdu derken
    Buralarda ayaz var

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 11:33 pm